Polska Moto Szkoła na Mistrzostwach Polski Pit Bike w Gdańsku

Wszystko zaczyna się od dobrych podstaw. Motorsport to nie tylko jazda na motocyklu, to również wiele innych czynników wpływających na rozwój zawodnika.

Minimotocykle Pit Bike stały się początkiem wielkich karier zawodników w różnych dyscyplinach motorsportu. Receptą na sukces jest wielopłaszczyznowy rozwój zawodnika i praca ze specjalistami.

Podczas wielkiego finału Mistrzostw Polski Pit Bike Off-Road, który odbędzie się na torze motocrossowym w Gdańsku, swój przystanek będzie miała Polska Moto Szkoła.

Pilotażowa edycja zorganizowana przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki przewiduje dwa spotkania. Zostały one zaplanowane podczas dnia treningowego, czyli w sobotę 26 sierpnia. Akcja kierowana jest do wszystkich zainteresowanych rozwojem w motorsporcie. Zawodnicy w dniu 27 sierpnia wystartują w 3 rundzie Mistrzostw Polski Pit Bike Off-Road.

Chętni, którzy przybędą na teren toru po wcześniejszym zgłoszeniu i zakwalifikowaniu:
ZGŁOSZENIE będą mogli wziąć udział w warsztatach z psychologiem sportowym, które odbędą się o 11:00 i 11:30  oraz w warsztatach z dietetykiem o 12:00 i 12:30.

Translate »