2021 – MISTRZOSTWA POLSKI PAR KLUBOWYCH

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Mistrzostw Polski Par Klubowych, które w piątek, 9 lipca, o godzinie 19.30 odbędą się w Grudziądzu. Wejściówki można kupować online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. Na zawody zapraszają Polski Związek Motorowy, Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz oraz Speedwayevents.pl. 

Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Fogo Unia Leszno. Oprócz aktualnych mistrzów kraju w szranki rywalizacji staną także: Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław, Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, Eltrox Włókniarz Częstochowa, eWinner Apator Toruń i Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Taki skład tegorocznych MPPK wynika z obowiązujących zapisów regulaminowych. W tym sezonie o medale powalczą więc wyłącznie przedstawiciele PGE Ekstraligi. Każda ekipa musi składać się oczywiście z dwóch zawodników, ale może dodatkowo wesprzeć się rezerwowym.

 

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na te atrakcyjnie zapowiadające się zawody. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej http://bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl TUTAJ

Cennik biletów (nie obowiązuje numeracja miejsc)

VIP

300 zł – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce parkingowe, program zawodów

100 zł (ulgowy do 18. roku życia) – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, program zawodów

Strefa 2 i Strefa 3

40 zł – normalny

30 zł – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)

1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7. roku życia – decyduje rok urodzenia)

Strefa 1, Strefa 4, Strefa 5, Strefa 6, Sektor Gości

30 zł – normalny

20 zł – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)

1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia – decyduje rok urodzenia

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju TUTAJ.

Organizatorzy przygotowali też pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 2 lipca– pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet MPPK”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. 

Uwaga! Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 25% pojemności stadionu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko Covid-19).

Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego

Translate »