2019 – Super Mecz

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SUPER MECZ Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – FOGO UNIA LESZNO

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4996″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”right-to-left” link=”http://bilety.speedwayevents.pl”][vc_btn title=”KUP BILET” color=”danger” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-check-circle” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:https%3A%2F%2Fspeedwayevents.pl%2Fbilety%2F|||” button_block=”true” add_icon=”true”][vc_column_text]

* 23.03.2019 * godz. 15:00

OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Stadion żużlowy w Ostrowie WLKP., ul. Piłsudskiego 64

Po raz drugi SpeedwayEvents.pl zaprasza kibiców żużla na Super Mecz. Podobnie jak przed rokiem, także teraz beniaminek Nice 1. Ligi Żużlowej podejmie aktualnego Drużynowego Mistrza Polski. A to oznacza, że 23 marca o godzinie 15.00 zapraszamy do Ostrowa Wielkopolskiego na starcie Arged Malesa TŻ Ostrovii z Fogo Unią Leszno.

Przed rokiem, w pierwszej edycji Super Meczu, Car Gwarant Start Gniezno uległ Fogo Unii 43:47. Zawodnicy na torze dostarczyli sporo emocji i ich podobnej skali można spodziewać się także teraz.

Super Mecz odbędzie się po raz drugi. Tym razem zorganizujemy go razem z beniaminkiem Nice 1. LŻ, Towarzystwem Żużlowym Ostrovia, którego zespół awans uzyskał po wygranych barażach. Po raz kolejny Super Meczem rozpoczynamy w Polsce sezon imprez żużlowych, sygnowanych marką SpeedwayEvents.pl.

Dla gospodarze z Ostrowa Wlkp. możliwość konfrontacji z tak silnym przeciwnikiem jak Fogo Unia Leszno, to najlepsze otwarcie sezonu, jakie mogli sobie wymarzyć.

Pierwszy wyścig Super Meczu Anno Domini 2019 zaplanowano w sobotę, 23 marca, o godzinie 15 na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego 64 w Ostrowie Wielkopolskim. Bilety są już do nabycia w systemie online pod adresem bilety.speedwayevents.pl dzięki platformie TicketCo oraz stacjonarnie w siedzibie klubu z Ostrowa Wlkp.

Zawody odbędą się pod patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego, znanego promotora imprez żużlowych, a także Pani Prezydent Miasta Ostrów Wielkopolski, Beaty Klimek.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”KUP BILET” color=”danger” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-check-circle” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:https%3A%2F%2Fspeedwayevents.pl%2Fbilety%2F|||” button_block=”true” add_icon=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5227″][/vc_column][/vc_row]

Translate »