2023 – CANAL+ ONLINE IMP – FINAŁ 2 – PIŁA

Czas na drugi etap walki o medale CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Po czerwcowej inauguracji w Rzeszowie, czas przenieść się do Piły, gdzie 16 lipca o godzinie 15.30 na stadionie MOSiR przy ul. Bydgoskiej 76 odbędzie się Finał 2. W klasyfikacji generalnej prowadzi broniący tytułu Bartosz Zmarzlik. Bilety właśnie się pojawiły w sprzedaży online.

Tegoroczna rywalizacja, podobnie jak w ubiegłym sezonie, toczy się w cyklu, składającym się z trzech turniejów. Zaczęło się 8 czerwca w Rzeszowie, kolejne lokalizacje finałów to Piła (16 lipca) i Krosno (30 lipca). Po pierwszym turnieju na czele klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin), który z 17 punktami przewodzi stawce. Tuż za nim plasują się zawodnicy Betard Sparty Wrocław – Maciej Janowski – 13 pkt, a trzeci Piotr Pawlicki – 12 pkt.

Klasyfikacja generalna CANAL+ online IMP po Finale 1 w Rzeszowie

 1. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin) –17 pkt
 2. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) –13
 3. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) –12 
 4. Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów) –11
 5. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń) – 11
 6. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin) –10
 7. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 
 8. Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin) –
 9. Oskar Fajfer (ebut.pl Stal Gorzów) –8
 10. Marcin Nowak (Texom Stal Rzeszów) –6
 11. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 6
 12. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) –6
 13. Wiktor Lampart (For Nature Solutions Apator Toruń) – 
 14. Wiktor Jasiński (ebut.pl Stal Gorzów) – 4
 15. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno) – 1
 16. Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) – 1
 17. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 0
 18. Hubert Łęgowik (Start Gniezno) – 

Dominik Kubera i Adrian Gała – nie startowali z powodu kontuzji

KUP BILET

Impreza tej rangi nie gościła w Pile od dawna. IMP na żużlu odbył się na obiekcie przy ul. Bydgoskiej tylko raz – dokładnie 23 lata temu. W 2000 roku zwyciężył Jacek Gollob, wyprzedzając pochodzącego z tego regionu Jarosława Hampela, którego także w tym roku będzie można zobaczyć na pilskim torze. Wielkie emocje i najwyższy poziom sportowy są gwarantowane. Z pewnością kibiców czeka niezapomniany turniej z udziałem najlepszych krajowych zawodników.

W sprzedaży internetowej pojawiły się właśnie bilety na lipcowe zawody. Można je kupować na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl

Rodzaje i ceny biletów

VIP GOLD

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

VIP SILVER

Normalny – 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi (piwo, wino) i niealkoholowymi, bufet ciepły, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Ulgowy – 150 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat  (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Bilet Trybuna Start (sektor I)

Normalny – 90 zł – w cenie program zawodów i miejsce parkingowe na stadionie

Ulgowy – 70 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach podstawowych i średnich oraz studenci do 25. roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) – w cenie program zawodów i miejsce parkingowe na stadionie

Bilet Pozostałe Sektory 

Normalny – 50 zł

Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach podstawowych i średnich, studenci do 25. roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 6 włącznie (rocznik 2017 i młodsze) – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem; dziecko siedzi na kolanach opiekuna

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 12.30, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 7 lipca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Finał 2 Piła”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Translate »