2019 – Mistrzostwa Par Klubowych Nice 1. Ligi Żużlowej

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mistrzostwa Par Klubowych Nice 1. Ligi Żużlowej

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”KUP BILET” color=”danger” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-check-circle” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:https%3A%2F%2Fspeedwayevents.pl%2Fbilety%2F|||” button_block=”true” add_icon=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Siedem duetów zobaczymy 30 kwietnia w Gnieźnie podczas Mistrzostw Par Klubowych Nice 1. Ligi Żużlowej. Początek zawodów o godzinie 17. Zwycięzca wywalczy tytuł mistrzowski. Z kolei najlepsza krajowa para dodatkowo zdobędzie awans do zaplanowanego na 11 maja finału Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych, gdzie czekają już duety z klubów, które w poprzednim sezonie zajęły pierwszych pięć miejsc w rozgrywkach PGE Ekstraligi oraz gospodarze turnieju – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz.

 

 

Na torze w Gnieźnie zobaczymy pary Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Orła Łódź, PGG ROW Rybnik, Unii Tarnów, Lokomotiv Daugavpils oraz gospodarzy – Car Gwarant Startu. Regulamin wymaga udziału w zawodach jedynie zawodników krajowych i dopuszcza – oprócz pary podstawowej – udział zawodnika rezerwowego w barwach każdego klubu.

Drużyna z Daugavpils musi składać się z żużlowców łotewskich i pojedzie w Gnieźnie jedynie o mistrzostwo par Nice 1. Ligi Żużlowej. Nie może awansować za to do finału Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych, gdzie udział mają zagwarantowany już zespoły Fogo Unii Leszno, truly work Stali Gorzów, Betard Sparty Wrocław, forBet Włókniarza Częstochowa oraz Get Well Toruń. W zaplanowanych na 11 maja o 14.45 zawodach pojadą także gospodarze – para drugoligowej ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz na zasadzie “dzikiej karty”.

– Staramy się, razem z Główną Komisją Sportu Żużlowego, odbudować markę Mistrzostw Polski Par Klubowych. W tym roku sponsorem głównym finału tej imprezy została Grupa Lotos, a zawody te zdecydowaliśmy się przeprowadzić w Bydgoszczy, które to miasto przecież było w przeszłości nierzadko świadkiem najważniejszych żużlowych zawodów na świecie. Speedway nad Brdą się odradza i jestem pewien, że 11 maja czeka nas tam ogrom sportowych emocji – powiedział Maciej Polny, prezes firmy KFSport, właściciela marki Speedwayevents.pl. – Zanim jednak to nastąpi, pojedziemy w Gnieźnie o mistrzostwo par Nice 1. Ligi Żużlowej. To nowa impreza w kalendarzu, mająca podwójną stawkę. Rozdamy nagrody dla najlepszych par DM I Ligi, ale to jednocześnie jest to eliminacja do finału Lotos MPPK, gdzie awansuje najlepsza polska para zawodów w pierwszej stolicy Polski. Jest więc o co walczyć i w pierwszych godzinach tegorocznej Majówki, 30 kwietnia o godzinie 17.00, warto zarezerwować sobie czas na wizytę na stadionie Startu przy ul. Wrzesińskiej – dodał.

Bilety na Mistrzostwa Par Nice 1. Ligi Żużlowej są już w sprzedaży online na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl. Można je będzie też nabywać stacjonarnie, w siedzibie klubu z Gniezna przy ul. Wrzesińskiej 27/29.

Cennik biletów

Trybuna Główna – 30 zł

Trybuna Główna ulgowy – 20 zł

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 15 zł

Dziecięcy – 1 zł

Program zawodów – 7 zł

Uwaga:

Bilet dziecięcy obowiązuje dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat włącznie.

Bilety ulgowe obowiązują dla uczniów i studentów do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji. Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Razem z wejściówkami można jednocześnie nabyć atrakcyjne gadżety żużlowe i akcesoria kibicowskie. Więcej tego typu asortymentu pod adresem: speedway-shop.pl

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”KUP BILET” color=”danger” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-check-circle” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:https%3A%2F%2Fspeedwayevents.pl%2Fbilety%2F|||” button_block=”true” add_icon=”true”][/vc_column][/vc_row]

Translate »