PGE INDYWIDUALNE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA EKSTRALIGI im. ZENONA PLECHA 2021

18 czerwca 2021 r. o godzinie 19.30 rozpocznie się ósma edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Zawody po raz pierwszy upamiętnią imię legendy polskiego speedwaya Zenona Plecha, który odszedł od nas w ubiegłym roku. Najlepsi zawodnicy najlepszej żużlowej ligi świata po raz drugi z rzędu staną do walki o tytuł na MotoArenie im. Mariana Rosego w Toruniu. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki można kupować online na stronie internetowej http://bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

W ubiegłym roku na toruńskim obiekcie zwyciężył Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów). Był to jego drugi z rzędu triumf w PGE IMME, po sukcesie przed dwoma laty w Gdańsku. Dwukrotnego mistrza świata nie powinno zabraknąć w tegorocznej stawce uczestników, której ostateczny skład zostanie ustalony na podstawie średnich biegopunktowych po 7. rundzie rozgrywek PGE Ekstraligi.

Bartosz Zmarzlik obronił tytuł PGE IMME

W zawodach weźmie udział 14 najlepszych zawodników w tej klasyfikacji oraz 1 krajowy młodzieżowiec z najwyższej pozycji w klasyfikacji wedle sumy punktów meczowych i bonusowych zdobytych w biegach numer dwa (biegi młodzieżowe) meczów PGE kstraligi w rundach 1-7. Stawkę tradycyjnie uzupełni żużlowiec, który otrzyma tzw. dziką kartę oraz dwóch zawodników rezerwowych.

Lista startowa PGE IMME

1. Paweł Przedpełski (eWinner Apator Toruń)
2. Jack Holder (eWinner Apator Toruń)
3. Mateusz Cierniak (Motor Lublin)
4. Patryk Dudek (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra)
5. Martin Vaculik (Moje Bermudy Stal Gorzów)
6. Artem Laguta (Betard Sparta Wrocław)
7. Jason Doyle (Fogo Unia Leszno)
8. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów)
9. Mikkel Michelsen (Motor Lublin)
10. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
11. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
12. Nicki Pedersen (Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz)
13. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa)
14. Emil Sayfutdinov (Fogo Unia Leszno)
15. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
16. Leon Madsen (Eltrox Włókniarz Częstochowa)

Zawodnicy rezerwowi
17. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Toruń)
18. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów)

Zawodnicy oczekujący
1. Anders Thomsen (Moje Bermudy Stal Gorzów)
2. Robert Lambert (eWinner Apator Toruń)
3. Jarosław Hampel (Motor Lublin)

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na te niezwykle atrakcyjne zawody. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl.

[vc_btn title=”KUP BILET” color=”danger” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-check-circle” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ebilet.pl%2Fsport%2Fsporty-motorowe%2Fzuzel-mecz%2F%3Fpartner%3Dzuzel|||” button_block=”true” add_icon=”true”]

Cennik (nie obowiązuje numeracja miejsc):

Trybuna Czerwona (w sprzedaży wyłącznie sektory S0, S3, S4, S5, S6, S7, L2) – 100 zł

Trybuna Niebieska – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)

Trybuna Zielona – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju TUTAJ. W dniu zawodów, od 18, bilety i programy będą dostępne także w 3 stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół stadionu. 

Organizator przygotował też pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 10 czerwca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości “Bilet PGE IMME”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

[vc_btn title=”KUP BILET” color=”danger” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-check-circle” css_animation=”bottom-to-top” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ebilet.pl%2Fsport%2Fsporty-motorowe%2Fzuzel-mecz%2F%3Fpartner%3Dzuzel|||” button_block=”true” add_icon=”true”]

Zawody odbędą się wedle obowiązujących przepisów regulaminu sanitarnego. Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów, dla kibiców będzie udostępnione co czwarte miejsce w rzędach naprzemiennie. Obowiązuje zachowanie odległości 1,5 m.

Patronat honorowy nad imprezą objął europoseł Ryszard Czarnecki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Translate »