Zawody CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno odwołane po raz drugi. Zawodnicy zrezygnowali z jazdy po próbie toru

Zawody CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno odwołane po raz drugi. W poniedziałek mieliśmy powtórkę sytuacji z niedzieli z tą różnicą, że zawodnicy gremialnie podjęli decyzję o rezygnacji z jazdy po próbie toru. Kibice, których w imieniu organizatorów serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za kupione bilety.

Po niedzielnym odwołaniu zawodów w Krośnie, do późnych godzin wczoraj, a także w poniedziałek trwały intensywne prace nad doprowadzeniem nawierzchni toru do stanu umożliwiającego przeprowadzenie ostatniego turnieju cyklu CANAL+ online IMP. Była to wspólna decyzja jury oraz zawodników.

W poniedziałkowych godzinach popołudniowych – dokładnie o 16.20 – odbyła się próba toru z udziałem żużlowca miejscowych Wilków Marko Lewiszyna. Ten ocenił nawierzchnię jako nadającą się do jazdy i zapadła decyzja, by zawody odbyły się zgodnie z planem.

Tuż przed 19.00 – po długich naradach w parku maszyn – jury wspólnie z zawodnikami zdecydowało, że zostanie przeprowadzona próba toru z udziałem wszystkich żużlowców, których nazwiska znajdowały się na liście startowej. Od 19.00 kolejno pojawiali się oni na torze. Po zakończeniu jazd próbnych odbyło się kolejne zebranie, gdzie zawodnicy gremialnie uznali, że stan nawierzchni nie nadaje się do jazdy i zawody trzeba było odwołać.

Kibice, którzy kupili wejściówki na krośnieńskie zawody mogą domagać się zwrotu pieniędzy za bilety. I tak:
– Bilety kupione stacjonarnie w siedzibie klubu Wilki Krosno – należy zgłosić się – od 1 sierpnia – z zakupionym biletem do sklepu klubowego na stadionie przy ul. Legionów 1 w godzinach 9.30-17.00
– Bilety kupione online w serwisie ebilet.pl – o zwrot należy występować za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego na stronie https://www.ebilet.pl/kontakt

– Bilety kupione w kasach stadionu w dniu 30 lipca – prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefonicznie – https://www.ebilet.pl/kontakt. Tych klientów prosimy o przesłanie w formularzu zdjęcia biletu oraz podanie numeru konta, na który ma pójść zwrot.

– Bilety kupione w kasach stadionu w dniu 31 lipca – zwroty były prowadzone w kasach. Jeśli ktoś nie zdążył go dokonać, należy zgłosić się z zakupionym biletem do siedziby klubu Wilki Krosno przy ul.Legionów 1. Zwroty będą realizowane od 1 sierpnia w godzinach 9.30-17.00 w sklepie klubowym.

 

Translate »