Informacje organizacyjne przed CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno

Dla kibiców, wybierających się na zawody do Krosna przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że CANAL+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał 3 z udziałem najlepszych polskich zawodników rozpocznie się 30 lipca o godzinie 19.00 na stadionie przy ul. Legionów 1. 

Sesja autografowa

O godzinie 17.10 rozpocznie się piętnastominutowa sesja autografowa z udziałem 5 zawodników. Wezmą w niej udział: Dominik Kubera, Wiktor Przyjemski, Maciej Janowski, Mateusz Świdnicki, Oskar Fajfer. Serdecznie zapraszamy. 

Animacje

Na terenie stadionu będzie funkcjonować strefa kibica firmy Nice. Od 17.10 będzie można spotkać tam Patryka Dudka, Przemysława Pawlickiego i Wiktora Lamparta. Na najmłodszych kibiców będą czekać balony.

Pit Bike

Swoją strefę będzie mieć również PitBike.pl. Kibice będą mogli znaleźć tam motocykle i quady, na których będzie można usiąść i przyjrzeć się motorom.

CANAL+

Widzowie stacji CANAL+ będą mogli zajrzeć do namiotu, w którym będzie można zapytać pracownika salonu CANAL+ o nowe propozycje stacji.

Stadion

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 17.oo Dopuszczalne będzie wniesienie oryginalnie zakręconego (nieotwartego) napoju bezalkoholowego w butelce plastikowej o pojemności do 0,5 litra. 

Sprzedaż biletów i programów

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby). Programy zawodów, będą sprzedawane w kasie i na stoiskach w cenie 25 złotych. 

– na stadionie w dniu zawodów kasy będą otwarte od godziny 15.30.

 

Translate »