Informacje dla kibiców przed European Individual Ice Speedway Championship w Sanoku

Przedstawiamy garść informacji organizacyjnych dla kibiców przed European Individual Ice Speedway Championship, które 25 i 26 lutego (sobota i niedziela), w oba dni początek o godzinie 14.00, odbędą się w Sanoku.

 

OTWARCIE OBIEKTU

W piątek (24.02) o godzinie 14:00 odbędzie się oficjalny trening przed zawodami. Wejście na trening dla kibiców jest możliwe za okazaniem biletu wstępu na sobotnie lub niedzielne zawody. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 13:30.

W piątek nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na zawody i programów zawodów. Przypominamy, że nadal będzie istniała możliwość zakupienia ich online za pośrednictwem strony bilet.speedwayevents.pl i platformy ebilet.pl

W sobotę i niedzielę (25-26.02) zawody rozpoczną się o godzinie 14:00.

Bramy przed zawodami w oba dni zostaną otwarte dla kibiców o godzinie 12:30.

SPRZEDAŻ BILETÓW 

W dniu zawodów od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne na stoiskach stacjonarnych (punkcie mobilnym) przed wejściem na obiekt. Wciąż będzie też trwać sprzedaż online.

Przypominamy, że bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Dla kogo medale Mistrzostw Europy? 

CENNIK

Pakiety dwudniowe

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)
599 zł – normalny
349 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna
99 zł – normalny
79 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:
79 zł – normalny
59 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Bilety na jeden dzień (sobota lub niedziela)

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)
349 zł – normalny
199 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna:
59 zł – normalny
49 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:
49 zł – normalny
39 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)  

Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie.

Program Zawodów:

Programy zawodów, w cenie 20 złotych, będą dostępne w sobotę i niedzielę w punkcie mobilnym e-bilet.pl, a także na stoiskach z gadżetami znajdującymi się na terenie obiektu.

Dostępność gastronomi podczas wydarzenia:

Na stadionie będą działały punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami. Początek pracy w oba dni o 12.30.

 ***

Właścicieli pojazdów mechanicznych uprasza się o parkowanie ich w miejscach do tego wyznaczonych, duży parking dla kibiców jest dostępny przy stadionie, wjazd od ulicy Królowej Bony 4.

Na obiekt można wejść tylko za okazaniem biletu – najlepiej w wersji papierowej (samodzielny wydruk) lub opcjonalnie elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Należy stosować się do komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu, w tym stewardów i służb porządkowych.

Translate »