Już w niedzielę 8.07 w Gdańsku zmierzą się najlepsi zawodnicy Nice 1. LŻ

Już w niedzielę na stadionie przy ulicy Zawodników 1 w Gdańsku zawodnicy Nice 1. Ligi Żużlowej, powalczą o miano najlepszego zawodnika ligi.

Puchar Nice 1. LŻ odbędzie się oficjalnie po raz trzeci. Kto dołączy do grona zwycięzców?

Pierwszy w historii oficjalny turniej o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, czyli Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ zostały rozegrane w Lublinie przy Al. Zygmuntowskich. W związku z wielkim rozwojem pierwszej ligi żużlowej jej sponsor tytularny firma Nice postanowiła zorganizować turniej, w którym wraz z przywiązaniem do barw klubowych, będzie liczyła się indywidualna postawa.
Przypomnijmy, że pierwszym wygranym turnieju o Puchar Nice 1. LŻ był Robert Miśkowiak, który reprezentował klub Orzeł Łódź. Podczas kolejnego rozegranego finału w roku 2017 w Pile zwyciężył Norbert Kościuch na swoim domowym w tym czasie pilskim owalu. Pora na kolejną już trzecią odsłonę Pucharu Nice 1. LŻ w Gdańsku.

Strat godzina 14:00

“Dzika karta” Karol Żupiński

BILETY PUCHAR NICE 1 LIGI:
Trybuna główna: 20 PLN w przedsprzedaży 30 PLN od 2.07
Normalny: 10 PLN w przedsprzedaży 15 PLN od 2.07
Dzieci do 10 roku życia: wejście na program
Program: 7 PLN
Dzieci do 4 roku życia: bezpłatnie
Pakiet Hospitality & VIP Tickets: 159 PLN w przedsprzedaży do 1.07, 199 PLN od 2.07 (miejsce w najlepszej części stadiony vis a vis statru i mety, program zawodów, wejście do parku maszyn przed i po turnieju, możliwość zrobienia zdjęć z zawodnikami, parking, catering)
Sprzedaż biletów: internet – speedwayevents.kupbilet.pl, speedway-shop.pl; bezpośrednio – sklep kibicfanshop.pl w Gdańsku ul. Marynarki Polskiej 98 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, salony Empik i punkty STS w całej Polsce.
fot. Tomasz Rosochocki
fot. Wiesław Ruhnke