Informacje organizacyjne dla kibiców przed Zooleszcz European Team Speedway Championship Grand Finał

Dla kibiców, wybierających się na zawody do Grudziądza przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że Zooleszcz European Team Speedway Championship Grand Final rozpocznie się w sobotę, 6 kwietnia o godzinie 14.00 na stadionie przy ul. Hallera 4.

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 12.30. Parkingi obok stadionu dostępne dla kibiców: parking „VIP” przy bramie wjazdowej od strony ulicy Dadosa – wjazd na podstawie biletu VIP, parking ogólnodostępny (płatny) znajduje się przy ulicy Żwirki (zasady te same jak na meczach ligowych GKM Grudziądz).

Sprzedaż biletów

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby)

– na stadionie w dniu zawodów kasy – pawilony nr 2, 3, 5, 6 – będą otwarte w godzinach 11.00-15.00

Sprzedaż programów:

W dniu zawodów na stoiskach z gadżetami – przy pawilonach kasowych oraz za bramą wejściową, a także w kasach stadionu od godz. 11:00.

Ceny biletów

VIP – 300 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie D, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 75 minut przed rozpoczęciem zawodów oraz po zawodach – w momencie zwolnienia parku maszyn przez sędziego).

Pozostałe Sektory

Normalne – 40 zł

Ulgowe – 30 zł (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat, studenci do 24. roku życia, emeryci i renciści)

Dzieci do lat 7 włącznie – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem, dziecko siada na kolanach opiekuna

Obowiązuje zakaz wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych na stadion. Zgodnie z wewnętrznym rozporządzeniem klubu, nie wolno także wnosić na obiekt żadnych napojów.

VIP

Bilety VIP uprawniają do wstępu na stadion i zaparkowania samochodu na parkingu na zewnątrz obiektu (wjazd od strony ulicy Dadosa). Recepcja VIP znajduje się w pawilonie kasowym nr 4. Tam posiadacze zaproszeń VIP otrzymają stosowne opaski, uprawniające do wejścia do strefy cateringu, która znajduje się na 1. piętrze budynku klubowego. Strefa cateringu będzie czynna od godziny 12.30, o tej samej porze otwarte zostaną bramy stadionu. Miejsca siedzące VIP znajdują się na Trybunie D, pod wieżyczką sędziowską.

Media

Punkt obsługi mediów usytuowany będzie w recepcji Media w pawilonie kasowym nr 1, czynny w godzinach 11:30 – 15:00. Osoby posiadające akredytację dziennikarską mogą przebywać w parku maszyn  maksymalnie do godziny 12:10. Pięć minut później rozpocznie się bowiem sesja treningowa, podczas której obowiązywać będą takie same zasady pracy dla dziennikarzy jak podczas zawodów. Z kolei po zakończeniu turnieju, możliwość wejścia do parku maszyn dopiero po zwolnieniu motocykli przez sędziego. Miejsca siedzące dla dziennikarzy przeznaczone są w sektorze X, na wysokości drugiego łuku (nad parkiem maszyn).

Fotoreporterzy podczas zawodów mogą przebywać na koronie stadionu (warunek posiadania kamizelki) oraz na płycie boiska (jednorazowo 2 osoby – rotacyjnie). Za pracę foto na zawodach będzie odpowiadał Jarosław Pabijan, który przeprowadzi odprawę przed zawodami (godzina 13:10 w okolicach telebimu stadionowego).

Sesja autografowa

Przed zawodami, w godzinach 11.30-11.45, na parkingu przed stadionem, zaplanowana jest sesja autografowa. Wezmą w niej udział: Mikkel Michelsen, Bartosz Zmarzlik, Fredrik Lindgren oraz Vaclav Milik.

Składy drużyn

DANIA (menedżer Nicki Pedersen)

1. Mikkel Michelsen
2. Anders Thomsen
3. Rasmus Jensen
4. Mads Hansen
17. Bastian Pedersen

POLSKA (menedżer Rafał Dobrucki)

5. Bartosz Zmarzlik
6. Patryk Dudek
7. Przemysław Pawlicki
8. Piotr Pawlicki
18. Wiktor Przyjemski

SZWECJA (menedżer Morgan Andersson)

9. Jacob Thorssell
10. Antonio Lindbäck
11. Fredrik Lindgren
12. Kim Nilsson
19. Casper Henriksson

CZECHY (menedżer Zdenek Schneiderwind)

13. Daniel Klima
14. Vaclav Milik
15. Jan Kvech
16. Jan Macek
20. Adam Bubba Bednar

Sędzią zawodów będzie Aleksandr Latosinski (Ukraina). Prezentacja zawodników od 13.45. Start do pierwszego wyścigu o 14.00.

Translate »