Poznaliśmy listę startową na WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Znamy nazwiska wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w WDK Tunnels PL Mistrzostwach Polski Par Klubowych. Zawody odbędą się 7 kwietnia na stadionie żużlowym w Poznaniu. Na wydarzenie zapraszają Polski Związek Motorowy i Speedwayevents.pl. Bilety w sprzedaży online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. 

W zawodach wystartuje 7 drużyn. Tytułu mistrzowskiego będzie bronić Platinum Motor Lublin. Oprócz aktualnych mistrzów kraju udział w rywalizacji wezmą: Sparta Wrocław, Apator Toruń, Włókniarz Częstochowa, Unia Leszno, Falubaz Zielona Góra oraz gospodarz PSŻ Poznań.

Zgodnie z przepisami składy poszczególnych zespołów muszą być złożone z żużlowców, którzy w poprzednim sezonie ligowym uzyskali najwyższe średnie biegowe. Trenerzy drużyn uczestniczących w tegorocznych Mistrzostwach Polski Par Klubowych podali składy.

Lista startowa:

Fogo Unia Leszno

1. Bartosz Smektała

2. Grzegorz Zengota

15. Andzejs Lebedevs

Ates Energy Group PSŻ Poznań

3. Oleksandr Loktayev

4. Szymon Szlauderbach

16. Mateusz Dul

Orlen Oil Motor Lublin

5. Bartosz Zmarzlik

6. Dominik Kubera

17. Jack Holder

KS Apator Toruń

7. Emil Sajfutdinow

8. Robert Lambert

18. Patryk Dudek

NovyHotel Falubaz Zielona Góra

9. Jarosław Hampel

10. Przemysław Pawlicki

19. Rasmus Jensen

Tauron Włókniarz Częstochowa

11. Leon Madsen

12. Maksym Drabik

20. Kacper Woryna

Betard Sparta Wrocław

13. Artem Laguta

14. Daniel Bewley

21. Maciej Janowski

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na to wydarzenia. Bezpośredni link do sprzedaży znajduje się TUTAJ

Ceny biletów rozpoczynają się od 5 zł (dziecięcy) do 350 zł (VIP). W sumie dostępnych jest pięć rodzajów wejściówek. Szczegółowy cennik:

Bilet VIP – 350 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie VIP, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 75 minut przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna – 80 zł – miejsce siedzące na Trybunie Głównej

Pozostałe Sektory 

Normalne – 50 zł 

Ulgowe – 35 zł – dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej)

Dziecięce – 5 zł – dla dzieci od 4. do 7. roku życia

Dzieci do lat 3 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym). Bramy stadionu zostaną otwarte o 12.30.

Translate »