Poznaliśmy numery startowe na WDK Tunnels PL MPPK

7 kwietnia na poznańskim “Golęcinie” odbędą się WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Główna Komisja Sportu Żużlowego przydzieliła numery startowe z jakimi wystartują poszczególne drużyny.

O medale Mistrzostw Polski Par Klubowych powalczy 7 zespołów i już w pierwszym biegu na torze pojawią się zawodnicy gospodarzy, przed którymi nie lada trudne wyzwanie. Przypominamy, że tytułu mistrzowskiego bronić będzie drużyna Motoru Lublin. Lubelskie Koziołki triumfowały 2 lata temu właśnie na Golęcinie oraz przed rokiem w Rzeszowie.

Numery startowe finału WDK Tunnels PL Mistrzostw Polski Par Klubowych:

1, 2, 15 Fogo Unia Leszno

3,4, 16 Ates Energy Group PSŻ Poznań

5, 6, 17 Orlen Oil Motor Lublin

7,8,18 KS Apator Toruń

9, 10, 19 Falubaz Zielona Góra

11,12,20 Tauron Włókniarz Częstochowa

13, 14, 21 Betard Sparta Wrocław

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na to wydarzenia. Bezpośredni link do sprzedaży znajduje się TUTAJ

Ceny biletów rozpoczynają się od 5 zł (dziecięcy) do 350 zł (VIP). W sumie dostępnych jest pięć rodzajów wejściówek. Szczegółowy cennik:

Bilet VIP – 350 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie VIP, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 75 minut przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna – 80 zł – miejsce siedzące na Trybunie Głównej

Pozostałe Sektory 

Normalne – 50 zł 

Ulgowe – 35 zł – dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej)

Dziecięce – 5 zł – dla dzieci od 4. do 7. roku życia

Dzieci do lat 3 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym). Bramy stadionu zostaną otwarte o 12.30.

Organizator przygotował też pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 29 marca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości “Bilet MPPK 2024”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Translate »