Rozpoczęła się sprzedaż biletów na WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Poznaniu!

Można już kupować bilety na WDK Tunnels PL Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu, które zostały zaplanowane na niedzielę, 7 kwietnia 2024 roku, o godzinie 14.00 na stadionie POSiR “Golęcin” w Poznaniu. Sprzedaż wejściówek odbywa się drogą internetową – na stronach bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. Sponsorem tytularnym zawodów została firma WDK Tunnels Polska.

Ceny biletów rozpoczynają się od 5 zł (dziecięcy) do 350 zł (VIP). W sumie dostępnych jest pięć rodzajów wejściówek. Szczegółowy cennik:

Bilet VIP – 350 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie VIP, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 75 minut przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna – 80 zł – miejsce siedzące na Trybunie Głównej

Pozostałe Sektory 

Normalne – 50 zł 

Ulgowe – 35 zł – dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej)

Dziecięce – 5 zł – dla dzieci od 4. do 7. roku życia

Dzieci do lat 3 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym). Bramy stadionu zostaną otwarte o 12.30.

Organizator przygotował też pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 29 marca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości “Bilet MPPK 2024”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

O medale Mistrzostw Polski Par Klubowych powalczy 7 zespołów. Tytułu mistrzowskiego, drugi rok z rzędu, bronić będzie Motor Lublin. Lubelskie Koziołki triumfowały 2 lata temu właśnie na Golęcinie oraz przed rokiem w Rzeszowie. Oprócz zespołu z Lublina do rywalizacji staną: Sparta Wrocław, Apator Toruń, Włókniarz Częstochowa, Falubaz Zielona Góra, Unia Leszno oraz gospodarz, czyli PSŻ Poznań.

 

KUP BILET

 

Taki skład tegorocznych MPPK wynika z obowiązujących zapisów regulaminowych. Każda ekipa musi składać się oczywiście z dwóch zawodników. Może jednak dodatkowo wesprzeć się rezerwowym (jeden z żużlowców może być zagraniczny). Zgodnie z przepisami składy poszczególnych zespołów muszą być złożone z żużlowców, którzy w poprzednim sezonie ligowym uzyskali najwyższe średnie biegowe).  Sześć drużyn z PGE Ekstraligi w gronie uczestników oraz pierwszoligowy PSŻ gwarantuje ogromne emocje. Po raz kolejny do Poznania przyjadą tacy zawodnicy jak: Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen, Maciej Janowski, Robert Lambert czy Janusz Kołodziej.

 

KUP BILET

 

To będzie 51. odsłona parowych zmagań w naszym kraju. W klasyfikacji medalowej od lat prowadzi Polonia Bydgoszcz (11 złotych – 6 srebrnych – 2 brązowe). Drugie miejsce należy do Unii Leszno (10 złotych – 10 srebrnych – 2 brązowe), która przed rokiem w Rzeszowie zajęła 2. miejsce. Podium uzupełnia Stal Gorzów, (9 złotych – 7 srebrnych – 6 brązowych), której w tegorocznej edycji zabraknie.

 

KUP BILET

 

Sponsorem tytularnym poznańskich zawodów została firma WDK Tunnels Polska. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma produkująca tunele foliowe, stoły uprawowe. Produkty cieszą się dużym uznaniem na rynkach Wielkiej Brytanii i innych krajów Europy.

Doświadczenie zdobyte przez lata na Wyspach Brytyjskich przekłada się na jakość i profesjonalizm oferowanych produktów i usług. Firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom oraz dostosowuje się do potrzeb indywidualnych Klienta. WDK Tunnels PL zapewnia kompleksową obsługę inwestycji – doradza i pomaga uzyskać dofinansowanie z środków Unijnych oraz proponuje współpracę z dostawcami produktów finansowych. Zapewnia fachową pomoc w przygotowaniu wniosków czy biznesplanów dla ARiMR i kredytów preferencyjnych.

 

Translate »