Franz Zorn będzie bronił tytułu. Austria podała nazwiska swoich reprezentantów

Wszystko jest jasne. Franz Zorn przyjedzie do Sanoka bronić tytułu Indywidualnego Mistrza Europy. Drugim reprezentantem Austrii podczas Texom European Individual Ice Speedway Championship będzie Martin Posch. Dwudniowa rywalizacja o miano najlepszego zawodnika na Starym Kontynencie już 24 i 25 lutego. Początek zawodów – w oba dni – od godziny 14.00. Bilety w sprzedaży online.

Podczas ubiegłorocznego finału Texom European Individual Ice Speedway Championship Franz Zorn nie miał sobie równych. W pierwszy dzień zmagań był bezbłędny, nie znajdując pogromcy. W drugim, dopiero w biegu finałowym został pokonany przez Lucę Bauera, ale nie przeszkodziło mu to w wywalczeniu mistrzowskiego tytułu. Ten z 2023 roku był drugim w karierze Austriaka. Po pierwsze złoto europejskiego czempionatu sięgnął w 2008 roku. Także w Sanoku, przerywając tym samym wieloletnią dominację Rosjan, którzy wiedli prym na torach w całej Europie. Teraz Franz Zorn przyjeżdża bronić złotego medalu, a za cel stawia sobie powtórzenie sukcesu.

 

KUP BILET

 

– Oczywiście, że zrobię wszystko, żeby obronić tytuł sprzed roku. Mam świadomość, że nie będzie to łatwe, bo znam klasę swoich rywali. Widziałam ich już w akcji tej zimy. Chciałbym jednak wyjechać z Sanoka z kolejnym trofeum. Bardzo się cieszę, że mogę tam wrócić, miło wspominam ubiegłoroczny finał i nie mogę się doczekać nadchodzącej edycji – mówi Franz Zorn.

 

KUP BILET

 

Drugim reprezentantem Austrii będzie Martin Posch. Zawodnik ten poznał tor w Sanoku przed laty. Startował tu między innymi podczas eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata w 2012 roku. Tej zimy miał okazję przetestować sprzęt podczas meczów ligi szwedzkiej. 41-latek zamierza podczas imprezy w Polsce uplasować się w górnej połowie stawki.

 

KUP BILET

 

Bilety

Trwa sprzedaż biletów na wydarzenie w Sanoku. Przygotowano pakiety biletowe na dwa dni z ice speedwayem na torze „Błonie”, można też zaopatrzyć się w wejściówki osobno na każdy dzień. Ceny są identyczne jak przed rokiem. Sprzedaż prowadzona jest online – na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Cennik

Pakiety dwudniowe

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)

599 zł – normalny

349 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna 

99 zł – normalny

79 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:

79 zł – normalny

59 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Bilety na jeden dzień (sobota lub niedziela)

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)

349 zł – normalny

199 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna:

59 zł – normalny

49 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:

49 zł – normalny

39 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)  

Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem

Translate »