Luca Bauer reprezentantem Włoch podczas Texom European Individual Ice Speedway Championship

Poznaliśmy nazwisko reprezentanta Włoch, który pokaże się w Texom European Individual Ice Speedway Championship. W Sanoku podczas dwóch dni (24 i 25 lutego 2024 o godz. 14.00) wystartuje urodzony w Niemczech Luca Bauer. Bilety są w sprzedaży online.

Luca Bauer to jeden z najbardziej utytułowanych uczestników sanockiej imprezy. Może pochwalić się wieloma medalami rangi Mistrzostw Europy. Ostatnie dwie edycje kończył ze srebrnymi krążkami, a ma na swoim koncie również dwa brązowe medale europejskiego czempionatu, wywalczone w 2019 i 2021 roku. Do pełni szczęścia brakuje mu więc tylko złota, które uzupełniłoby jego bogatą kolekcję.

 

KUP BILET

 

 

– Kiedy masz na swoim koncie dwa brązowe medale oraz dwa srebrne, to twoja motywacja jest wyższa. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że wygrana Mistrzostw Europy, to nie jest taka prosta sprawa. Spróbuję dać z siebie tyle ile mogę, by to upragnione złoto zdobyć. Miałem już kilka występów w tym roku, w lidze szwedzkiej. Nie mogę być z nich zadowolony, więc wiem, że w Sanoku będę musiał spróbować nowych rzeczy. Chcę się pokazać z najlepszej strony. Mam z tego miasta i z tego toru dobre wspomnienia. Cieszę się, że po raz kolejny będę miał okazję tam wystąpić – podsumowuje reprezentant Włoch.

Luca Bauer swój talent odziedziczył po ojcu, który na swoim koncie ma również wiele medali. Gunther Bauer zakończył bogatą karierę w 2019 roku na torze w Inzell. Teraz sukcesy odnosi jego syn. W tegorocznej edycji sanockiej imprezy Luca Bauer wystąpi z numerem “9” na plastronie.

 

KUP BILET

 

 

Bilety

Trwa sprzedaż biletów na wydarzenie w Sanoku. Przygotowano pakiety biletowe na dwa dni z ice speedwayem na torze „Błonie”, można też zaopatrzyć się w wejściówki osobno na każdy dzień. Ceny są identyczne jak przed rokiem. Sprzedaż prowadzona jest online – na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Cennik

Pakiety dwudniowe

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)

599 zł – normalny

349 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna 

99 zł – normalny

79 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:

79 zł – normalny

59 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Bilety na jeden dzień (sobota lub niedziela)

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)

349 zł – normalny

199 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna:

59 zł – normalny

49 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:

49 zł – normalny

39 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)  

Bilety dla osób z niepełnosprawnością: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców z niepełnosprawnością. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 15 lutego – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet Ice Speedway”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie z niepełnosprawnością jak i jej opiekunowi. Liczba miejsc ograniczona!

Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem

Translate »