Bilety na EF Serwis Mercedes-Benz Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej w sprzedaży internetowej

Na zakończenie sezonu 2023 na torze w Pile odbędą się EF Serwis Mercedes-Benz Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej. Zawody, które wyłonią najlepszego zawodnika tej klasy rozgrywkowej, rozpoczną się w sobotę, 14 października o godzinie 14.30 na stadionie Asta Arena przy ul. Bydgoskiej 76. Bilety już pojawiły się w sprzedaży online. Można kupować je na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Na starcie stanie 16. najlepszych zawodników 2. Ligi, wyłonionych na podstawie średniej biegopunktowej po rundzie zasadniczej. Rezerwowymi będą dwaj juniorzy z klubów drugoligowych. Odbyło się już losowanie numerów startowych.

KUP BILET

Reguły turnieju są następujące: czeka nas 20 wyścigów w fazie zasadniczej, po której dwóch najskuteczniejszych zawodników znajdzie od razu miejsce w biegu finałowym. O pozostałe dwa miejsca walka toczyć się będzie w barażu, do którego staną żużlowcy z miejsc 3-6 po fazie zasadniczej. Wyniki wyścigu finałowego ustalą ostateczną kolejność czołówki turnieju.

Zawody będą oficjalnym zakończeniem sezonu na torach 2. Ligi Żużlowej. Przypomnijmy, że rozgrywki te wygrała drużyna Texom Stali Rzeszów, która w finale play off okazała się lepsza od Ultrapur Startu Gniezno.

KUP BILET

Lista startowa IM 2. Ligi

1. Hubert Łęgowik (Ultrapur Start Gniezno) – 1,889
2. Robert Chmiel (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 2,032
3. Artur Mroczka (Enea Polonia Piła) – dzika karta
4. Joshua Pickering (Ultrapur Start Gniezno) – 1,900
5. Matic Ivaćić (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 1,917
6. Ryan Douglas (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 2,250
7. Tim Sorensen (Ultrapur Start Gniezno) – 2,105
8. Adam Ellis (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 2,220
9. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 1,915
10. Rene Bach (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 1,983
11. Samuel Masters (Ultrapur Start Gniezno) – 2,159
12. Adrian Cyfer (Enea Polonia Piła) – 2,327
13. Marcin Nowak (Texom Stal Rzeszów) – 2,185
14. Jacob Thorssell (Texom Stal Rzeszów) – 2,077
15. Peter Kildemand (Texom Stal Rzeszów) – 2,088
16. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 2,317

KUP BILET

Ceny biletów:

Trybuna VIP (miejsca numerowane):

VIP Gold – 200 zł (w cenie catering – napoje alkoholowe niskoprocentowe i napoje niealkoholowe, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na trybunie VIP)

VIP Silver – 100 zł (w cenie program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na trybunie VIP)

Trybuna Start (miejsca numerowane):

Normalny – 45 zł

Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach średnich – liceach, technikach, studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat)

Pozostałe Sektory:

Normalny – 35 zł

Ulgowy – 25 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach średnich – liceach, technikach, studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 10 zł (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat)

Dzieci do lat 6 – bezpłatnie – wstęp z pełnoletnim opiekunem

KUP BILET

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 10 października – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IM 2. Ligi Piła”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej.

Translate »