Informacje organizacyjne przed CANAL+ online IMP – Finał 3 – Łódź

Już 4 września poznamy indywidualnego mistrza Polski na żużlu. Dla kibiców, wybierających się na zawody do Łodzi przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że CANAL+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał 3 z udziałem najlepszych polskich zawodników rozpocznie się 4 września o godzinie 19.00. 

Sesja autografowa

O godzinie 17.10, na stanowisku usytuowanym w okolicach znajdującej się na stadionie kwiaciarni H. Skrzydlewska od strony Al. Włókniarzy, rozpocznie się piętnastominutowa sesja autografowa z udziałem 5 zawodników. Wezmą w niej udział: Piotr Pawlicki, Przemysław Pawlicki, Jakub Miśkowiak, Bartłomiej Kowalski i Grzegorz Zengota. 

Konkurs

Od 17.30 do 18.00 zapraszamy kibiców do wzięcia udziału w konkursie z użyciem symulatora startów. Odbędzie się on na stanowisku usytuowanym w okolicach znajdującej się na stadionie kwiaciarni H. Skrzydlewska od strony Al. Włókniarzy, Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Pit Bike

Swoją strefę będzie mieć również PitBike.pl. Kibice będą mogli znaleźć tam motocykle i quady, na których będzie można usiąść i przyjrzeć się motorom.

Stadion

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 17.3o. Zgodnie z obowiązującymi na stadionie w Łodzi regułami na trybuny nie można wnosić własnych napojów. 

Sprzedaż biletów i programów

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby). Programy zawodów, będą sprzedawane w kasach i na stoiskach z gadżetami w cenie 25 złotych. 

– na stadionie w dniu zawodów kasy będą otwarte od godziny 16.00

Translate »