Kontuzje Wiktora Przyjemskiego i Mateusza Cierniaka. W Łodzi zastąpią ich Jakub Miśkowiak i Grzegorz Zengota

Środowa rywalizacja w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski bardzo pechowo zakończyła się dla Wiktora Przyjemskiego. Zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz w drugiej odsłonie pierwszego biegu zderzył się z Kacprem Grzelakiem i lubelski tor opuścił w karetce. Kontuzja jest na tyle poważna, że wykluczyła go z rywalizacji w CANAL+ online IMP – Finał 3 – Łódź. W zawodach nie weźmie udziału również Mateusz Cierniak, któremu odnowiła się kontuzja barku.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz przekazała oficjalne informacje na temat stanu zdrowia swojego zawodnika:

– Po upadku w 1. biegu finału MIMP Wiktor był niezdolny do dalszej jazdy i został przewieziony do szpitala. Badanie RTG nie wykazało złamań, jednak późniejszy tomograf wykazał rysę na kręgu C2. Wiktor przejdzie kolejne szczegółowe badania w Bydgoszczy. O stanie zdrowia będziemy informować na bieżąco – czytamy w komunikacie.

Z kolei o problemach zdrowotnych mistrza świata juniorów poinformowano w czwartek, jeszcze przed finałem Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Klub z Lublina przekazał, że Mateusz przechodzi rehabilitację, by być gotowym na rewanżowy mecz półfinałowy PGE Ekstraligi w dniu 10 września.

– Mateusz Cierniak z powodu odnowienia kontuzji barku nie wystąpi w dzisiejszych zawodach. Obecnie przechodzi rehabilitację w Centrum Rehabilitacyjne Medisport. Walczymy z czasem, aby zawodnik był gotowy na najbliższy mecz ligowy – napisano w komunikacie klubu.

Kontuzje Wiktora Przyjemskiego i Mateusza Cierniaka skutkują zmianami na liście startowej CANAL+ online IMP – Finał 3 – Łódź. Pod numerem 2 zobaczymy Jakuba Miśkowiaka. Miejsca zawodników rezerwowych zajmą z kolei: Grzegorz Zengota i Bartłomiej Kowalski. Zawodnikami oczekującymi będą: Hubert Łęgowik i Marcin Nowak.

Lista startowa Canal+ Online IMP – Finał 3 – Łódź:
1. Patryk Dudek (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #692
2. Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa) #515
3. Wiktor Lampart (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #47
4. Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra) #16
5. Oskar Fajfer (Ebut.pl Stal Gorzów) #161
6. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno) #108
7. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) #333
8. Wiktor Jasiński (Ebut.pl Stl Gorzów) #299
9. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin) #33
10. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin) #95
11. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) #777
12. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)  #223
13. Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)  #415
14. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) #277
15. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) #71
16. Szymon Woźniak (Ebut.pl Stal Gorzów) #48

REZERWOWI
R1 Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) #29
R2 Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) #302

OCZEKUJĄCY
Hubert Łęgowik (Ultrapur Start Gniezno) #27
Marcin Nowak (Texom Stal Rzeszów) #290

Rodzaje i ceny biletów

Bilety można kupować online na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. Prowadzona jest także sprzedaż stacjonarna w kwiaciarni H. Skrzydlewska na Moto Arenie Łódź. W dniu zawodów wejściówki będą także do nabycia w kasach.

Normalny 450 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w strefie VIP)

Ulgowy 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w strefie VIP)

Trybuna Główna (jeden rodzaj biletu): 120 zł (w cenie miejsce siedzące na wysokości linii start/meta i miejsce parkingowe – liczba miejsc dla samochodów do wyczerpania zapasów)

Pozostałe sektory

Normalne – 30 zł

Ulgowe – 20 zł (Dzieci do lat 8)

***

Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Translate »