Znamy numery porządkowe na CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła

16 lipca o 15.30 najlepsi polscy żużlowcy wrócą do rywalizacji w CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Po ciekawym turnieju w Rzeszowie, czas na wielkie, sportowe emocje w Pile. Podczas środowego programu “Kolegium Żużlowe” na antenie CANAL+, rozlosowano numery porządkowe, które przypisano uczestnikom tych zawodów.

Indywidualne Mistrzostwa Polski wracają do Piły po 23 latach. Ostatnie zawody tej rangi odbyły się tam w 200o roku, a triumfatorem był Jacek Gollob. Drugi był Jarosław Hampel, który właśnie w Pile zaczynał swoją sportową karierę. Podium we wspomnianych zawodach uzupełnił Jacek Krzyżaniak.

To już druga edycja CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski, kiedy stali uczestnicy wybierają własne numery startowe na plastrony. Wyjątkiem są zawodnicy z dzikimi kartami. Oni zawsze rywalizują z numerem “16”. Przed każdymi zawodami zaplanowano losowanie numerów porządkowych, które mają wpływ na układ biegów zawodników. W środowy wieczór, w programie “Kolegium Żużlowe” na antenie CANAL+, rozlosowano je na zawody w Pile.

Poniżej przedstawiamy pełną listę żużlowców, którzy walczą o tytuł CANAL+ Online IMP w sezonie 2023 oraz ich indywidualne numery startowe, a także porządkowe na finał w Pile.

Lista startowa Canal+ Online IMP – Finał 2 – Piła:

 1. Szymon Woźniak (Ebut.pl Stal Gorzów) #48
 2. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) #71
 3. Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra) #16
 4. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) #333
 5. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) #277
 6. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno) #108
 7. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin) #33
 8. Wiktor Jasiński (Ebut.pl Stl Gorzów) #299
 9. Oskar Fajfer (Ebut.pl Stal Gorzów) #161
 10. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) #777
 11. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)  #223
 12. Adrian Gała (ebebe PSŻ Poznań) #32
 13. Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)  #415
 14. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin) #95
 15. Patryk Dudek (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #692
 16. Wiktor Lampart (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #47

REZERWOWI

R1 Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) #505
R2 Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin)  #842

OCZEKUJĄCY

Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa) #515
Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) #29
Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) #302
Hubert Łęgowik (Start Gniezno) #27

Bilety

Bilety na lipcowe zawody można już kupować online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl

Rodzaje i ceny biletów

VIP GOLD

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

VIP SILVER

Normalny – 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi (piwo, wino) i niealkoholowymi, bufet ciepły, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Ulgowy – 150 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat  (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Bilet Trybuna Start (sektor I)

Normalny – 90 zł – w cenie miejsce siedzące na Trybunie Start, program zawodów i miejsce parkingowe na stadionie

Ulgowy – 70 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach podstawowych i średnich oraz studenci do 25. roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) – w cenie miejsce siedzące na Trybunie Start, program zawodów i miejsce parkingowe na stadionie

Bilet Pozostałe Sektory 

Normalny – 50 zł

Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach podstawowych i średnich, studenci do 25. roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 6 włącznie (rocznik 2017 i młodsze) – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem; dziecko siedzi na kolanach opiekuna

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 12.30, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 7 lipca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Finał 2 Piła”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

 

Translate »