Rozpoczął się proces akredytacyjny na CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła

Uwaga dziennikarze i fotoreporterzy! Informujemy o rozpoczęciu procesu akredytacyjnego na CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła. Można to zrobić TUTAJ za pośrednictwem serwisu Accredito.com. Zawody w Pile rozpoczną się 16 lipca o godzinie 15:30. 

O zwycięstwo w turnieju powalczą najlepsi polscy zawodnicy. Podczas CANAL+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów triumfował Bartosz Zmarzlik. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a podium uzupełnił Piotr Pawlicki. Turniej w Pile będzie wyjątkowy dla Jarosława Hampela, bo właśnie w tym mieście zaczynał swoją karierę. Barwy klubu z Piły reprezentowali również bracia Pawliccy, dla których to też będzie powrót po latach na obiekt przy ul. Bydgoskiej.

Historia

Impreza tej rangi nie gościła w Pile od dawna. IMP na żużlu odbył się na obiekcie przy ul. Bydgoskiej tylko raz – dokładnie 23 lata temu. W 2000 roku zwyciężył Jacek Gollob, wyprzedzając pochodzącego z tego regionu Jarosława Hampela, którego także w tym roku będzie można zobaczyć na pilskim torze. Wielkie emocje i najwyższy poziom sportowy są gwarantowane. Z pewnością kibiców czeka niezapomniany turniej z udziałem najlepszych krajowych zawodników.

Rozpoczął się właśnie proces akredytacyjny dla dziennikarzy na te zawody, a wnioski akredytacyjne będą przyjmowane do 9 lipca włącznie. Przypominamy, że wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem systemu Accredito.

Bezpośredni link do procesu znajduje się TUTAJ

Translate »