Przemysław Pawlicki z dziką kartą na CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła

Odkrywamy karty przed CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła. Decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego Przemysław Pawlicki będzie zawodnikiem, który w Pile pojedzie z numerem 16 na plastronie. Rywalizacja w drugiej odsłonie walki o medale IMP rozpocznie się 16 lipca o godzinie 15:30 na stadionie przy ul. Bydgoskiej. Bilety są wciąż w sprzedaży online.

Trwający sezon

Starszy z braci Pawlickich podczas ćwierćfinału IMP rozgrywanego w Rawiczu zajął 5. miejsce. Nie dawało ono bezpośredniego awansu do turnieju Texom IMP Challenge w Grudziądzu. Warto jednak dodać, że wychowanek Unii Leszno to obecnie drugi najskuteczniejszy zawodnik 1. Ligi Żużlowej i niekwestionowany lider Enea Falubazu Zielona Góra. W maju pokazał się z bardzo dobrej strony podczas Reall Finału Turnieju o Złoty Kask. Niespodziewanie zajął miejsce Maksymą Drabika i dzięki dobrej postawie wywalczył nie tylko nominację do eliminacji Speedway Grand Prix, ale i tam spisał się świetnie, awansując do turnieju SGP Challenge. Teraz będzie miał okazję pokazać się podczas CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła.

KUP BILET

– Mogę się tylko cieszyć z wysokiej formy w tym sezonie i tego, że została ona zauważona. Dziękuję za otrzymanie nominacji. Nie udało mi się niestety dostać do grona stałych uczestników cyklu, spróbuję zatem pokazać się z jak najlepszej strony jako zawodnik z dziką kartą. Tor w Pile znam dość dobrze, chociaż dawno tam nie startowałem w zawodach. Sam jestem ciekaw, jak na nim wypadnę po latach przerwy – komentuje Przemysław Pawlicki.

Sukcesy w Indywidualnych Mistrzostwach Polski

W swojej karierze Przemysław Pawlicki ma w dorobku dwa srebrne medale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Pierwszy z nich wywalczył w 2011 roku jako zawodnik klubu z Piły. Trzeba podkreślić, że osiągnął to jeżdżąc jako junior. Drugi krążek zdobył w sezonie 2017 w Gorzowie Wielkopolskim. W ubiegłorocznym cyklu CANAL+ online IMP uplasował się na 12. miejscu w klasyfikacji generalnej.

KUP BILET

Klasyfikacja generalna CANAL+ online IMP po Finale 1 w Rzeszowie

 1. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin) –17 pkt
 2. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 13
 3. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) – 12 
 4. Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów) – 11
 5. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń) – 11
 6. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin) – 10
 7. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa) – 
 8. Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin) – 
 9. Oskar Fajfer (ebut.pl Stal Gorzów) – 8
 10. Marcin Nowak (Texom Stal Rzeszów) – 6
 11. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 6
 12. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) – 6
 13. Wiktor Lampart (For Nature Solutions Apator Toruń) – 4
 14. Wiktor Jasiński (ebut.pl Stal Gorzów) – 4
 15. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno) – 1
 16. Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) – 1
 17. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 0
 18. Hubert Łęgowik (Start Gniezno) – 

 Dominik Kubera, Adrian Gała – nie startowali z powodu kontuzji

Bilety

Bilety na lipcowe zawody można już kupować online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl

KUP BILET

Rodzaje i ceny biletów

VIP GOLD

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

VIP SILVER

Normalny – 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi (piwo, wino) i niealkoholowymi, bufet ciepły, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Ulgowy – 150 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat  (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące w sektorze VIP pod wieżyczką sędziowską)

Bilet Trybuna Start (sektor I)

Normalny – 90 zł – w cenie miejsce siedzące na Trybunie Start, program zawodów i miejsce parkingowe na stadionie

Ulgowy – 70 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach podstawowych i średnich oraz studenci do 25. roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) – w cenie miejsce siedzące na Trybunie Start, program zawodów i miejsce parkingowe na stadionie

KUP BILET

Bilet Pozostałe Sektory 

Normalny – 50 zł

Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach podstawowych i średnich, studenci do 25. roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 6 włącznie (rocznik 2017 i młodsze) – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem; dziecko siedzi na kolanach opiekuna

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 12.30, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 7 lipca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Finał 2 Piła”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Translate »