Wiktor Przyjemski zastąpi Dominika Kuberę podczas Canal+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów

Podczas CANAL+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów nie zobaczymy Dominika Kubery. Zawodnik Platinum Motoru Lublin wciąż zmaga się z kontuzją odniesioną podczas kwalifikacji do Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym. Jego miejsce zajmie pierwszy rezerwowy – Wiktor Przyjemski.

Dominik Kubera w poprzednim sezonie niemal do samego końca walczył o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Ostatecznie musiał uznać wyższość Bartosza Zmarzlika. Obecny sezon zawodnik Platinum Motoru Lublin rozpoczął bardzo dobrze, ale podczas kwalifikacji do rundy Speedway Grand Prix na Stadionie Narodowym zaliczył niebezpieczny upadek, który skutkował poważną kontuzją kręgosłupa. Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa jego przerwa w startach.

Pewne jest natomiast, że zabraknie go 8 czerwca w Rzeszowie. Zgodnie z regulaminem, miejsce w stawce zajmie pierwszy rezerwowy Wiktor Przyjemski, dla którego będzie to debiut w CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostwach Polski.

Na jego miejsce w rezerwie wskoczy Mateusz Cierniak. Pozycję R2 przejmie pierwszy z zawodników oczekujących Jakub Miśkowiak.

Lista startowa Canal+ Online IMP – Finał 1 – Rzeszów:

 1. Marcin Nowak (Texom Stal Rzeszów) #16
 2. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) #505
 3. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) #333
 4. Maciej Janowski  (Betard Sparta Wrocław) #71
 5. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) #777
 6. Adrian Gała  (ebebe PSŻ Poznań) #32
 7. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin) #33
 8. Wiktor Jasiński  (Ebut.pl Stl Gorzów) #299
 9. Szymon Woźniak (Ebut.pl Stal Gorzów) #48
 10. Wiktor Lampart (For Nature Solutions KS Apator Toruń)  #47
 11. Oskar Fajfer (Ebut.pl Stal Gorzów) #161
 12. Patryk Dudek  (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #692
 13. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno) #108
 14. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)  #223
 15. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin) #95
 16. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) #277

REZERWOWI

R1 Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin)  #842
R2 Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa) #515

OCZEKUJĄCY
Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) #29
Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) #302
Hubert Łęgowik (Start Gniezno) #27

Bilety

Trwa sprzedaż biletów online na Finał 1 CANAL+ online IMP w Rzeszowie. Można je kupować na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl oraz w serwsie ebilet.pl.

Rodzaje i ceny biletów

VIP GOLD

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

VIP SILVER

Normalny – 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi (piwo, wino) i niealkoholowymi, bufet ciepły, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Ulgowy – 150 zł – dzieci i młodzież do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Bilet Trybuna Główna (na linii start-meta)

Normalny – 70 zł

Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Wschodnia

Normalny – 50 zł
Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)
Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Zachodnia

Normalny – 50 zł

Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 15.00, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 1 czerwca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Finał 1 Rzeszów”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Translate »