Będzie nowy termin finału Złotego Kasku. Bilety zachowują ważność

Z przyczyn niezależnych od organizatorów, finał turnieju o Złoty Kask, zaplanowany pierwotnie na 13 września w Gdańsku, musi zostać przeniesiony na nowy termin. Trwają ustalenia w tej sprawie. Komunikat opublikujemy wkrótce.

Przyczyną przełożenia imprezy jest kolizja terminu z finałowym meczem PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Fogo Unią Leszno. Ten pierwotnie planowano na 15 września. Jednak tego dnia we Wrocławiu odbywa się bieg maratoński, którego finisz zaplanowano na Stadionie Olimpijskim.

W tej sytuacji mecz żużlowy przeniesiono na 13 września, który w kalendarzu PGE Ekstraligi był terminem rezerwowym. Trzeba więc szukać terminu zastępczego dla finału Złotego Kasku, gdzie na liście startowej widnieją nazwiska aż siedmiu żużlowców z Leszna i Wrocławia. Obecnie trwają ustalenia w tej sprawie i jak tylko nowa data zostanie wyznaczona, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Zawody na pewno odbędą się na torze w Gdańsku, a zakupione już bilety zachowają ważność także w nowym terminie imprezy. Sprzedaż zresztą cały czas trwa na stronie: bilety.speedwayevents.pl

Jednak Ci z Państwa, którzy chcą zwrócić wejściówki, będą mieć taką możliwość.

W przypadku biletów zakupionych online prosimy o zgłoszenia mailowe pod adresem: support@ticketco.net w treści wiadomości podając imię i nazwisko osoby chcącej dokonać zwrotu oraz kod referencyjny biletu (pięcio- lub sześcioliterowy).

W przypadku biletów zakupionych stacjonarnie, prosimy o zgłaszanie się zainteresowanych do sklepu Kibic Fan Shop w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 98.