Bezpłatne bilety na zawody w Pile i Poznaniu dla kibiców niepełnosprawnych

Z wielką przyjemnością zapraszamy na nasze najbliższe imprezy wszystkich kibiców niepełnosprawnych. Przypominamy, że wstęp na zawody, sygnowane marką SpeedwayEvents.pl, dla osób z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa), wraz z opiekunem, jest bezpłatny.

foto. JAREK PABIJAN

Zarówno w przypadku finału Złotego Kasku w Pile (sobota, 20 kwietnia, godzina 14.45) jak i turnieju z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu (poniedziałek, 22 kwietnia, godzina 15.00), warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie okazanie lub wcześniejsze wysłanie drogą mailową kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Po bezpłatne wejściówki zgłaszać się można drogą elektroniczną pod adresem e-mail: events@speedwayevents.pl. Proszę wpisać w temacie wiadomości wpisać słowo “Bilety Piła” lub “Bilety Poznań”, w zależności od imprezy.

Prosimy także o przesłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Termin upływa 19 kwietnia (Finał Złotego Kasku) lub 21 kwietnia (Turniej z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego).

Bilety zostaną wysłane drogą elektroniczną. Wejściówki będzie można też odebrać osobiście w dniu danej imprezy. W Pile na stanowisku wydawania wejściówek Media/VIP, umiejscowionym przed bramą wejściową od strony ulicy Bydgoskiej. Z kolei w Poznaniu w biurze budynku hotelowo-administracyjnego znajdującego się na terenie obiektu na Golęcinie.