Coraz mniej niewiadomych, znamy kolejne nazwiska zawodników turnieju w Poznaniu

22 kwietnia o godzinie 15:00 zagościmy w Lasku Golęcińskim z Turniejem z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Mamy za sobą przedstawienie pierwszej ósemki zawodników, którzy pojadą na torze w Poznaniu. Pora na drugą połowę.

Nie lada niespodzianką może okazać się udział Sebastiana Ułamka w turnieju w Poznaniu. Ten 43-latek, niegdyś reprezentant Polski w cyklu SGP, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Nadal chce kontynuować karierę i będzie szukał prędkości na poznańskim owalu.

Kolejny zawodnik, którego zobaczymy w turnieju to Damian Baliński, który w sezonie 2019 prezentuje się w barwach klubu Stainer Unia Kolejarz Rawicz. “Bally” to doświadczony już 41-latek, który na swoim koncie ma wiele sukcesów, wywalczonych na polskich torach.

Zjdęcie: speedwaynews.pl

Wadim Tarasienko, to rosyjski zawodnik, który reprezentuje barwy klubu Lokomotiv Daugavpils. Ten 25-latek w 2010 r. wystąpił w finale indywidualnych mistrzostw świata juniorów, zajmując w końcowej klasyfikacji XI miejsce. Jest dwukrotnym srebrnym medalistą indywidualnych mistrzostw Rosji juniorów.

Wśród zawodników startujących w turnieju pojawi się również Kamil Brzozowski, reprezentujący w roku 2019 klub ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz. Popularny “Brzózka” miał okazję przetrzeć szlaki na poznańskim owalu, podczas meczu ligowego poprzedzającego Turniej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

Bilety na to wydarzenie są dostępne TUTAJ