Super skład Fogo Unii na Super Mecz

Piotr Baron odkrył karty. Tak jak wcześniej zapowiadał, na Super Mecz do Ostrowa Wielkopolskiego przeciwko Arged Malesa Ostrovii, zaplanowany 23 marca o godzinie 15, zespół Fogo Unii Leszno przyjedzie w absolutnie najsilniejszym składzie.

 

 

Skład Fogo Unii Leszno zgłoszony do programu zawodów: 1. Emil Sajfutdinow, 2. Brady Kurtz, 3. Jarosław Hampel, 4. Janusz Kołodziej, 5. Piotr Pawlicki, 6. Dominik Kubera, 7. Bartosz Smektała, 8. Szymon Szlauderbach. 

– Skoro dostaliśmy zaproszenie do udziału w Super Meczu, to odpowiadamy Super składem. To będzie dla nas poważne przetarcie przed startem rozgrywek ligowych i chcemy pokazać kibicom próbkę naszych możliwości. Za nami pierwsze treningi, po których wiem już nieco więcej o dyspozycji moich zawodników. Forma rośnie i w przyszłą sobotę na torze w Ostrowie Wielkopolskim na pewno będzie ciekawie – powiedział Piotr Baron, trener aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski.

Przypominamy, że w zeszłorocznej edycji Super Meczu leszczynianie pokonali w Gnieźnie miejscowy Start 47:43. Teraz zaprezentują się na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Będą już po sparingach z Falubazem Zielona Góra, a tuż przed inauguracją zmagań w PGE Ekstralidze, pojadą jeszcze dwumecz z MrGarden GKM Grudziądz.

Dla beniaminka Nice 1. Ligi Żużlowej będzie to pierwsza próba meczowa przed sezonem na własnym torze. Do starcia z Fogo Unią, Arged Malesa TŻ Ostrovia będzie mieć już za sobą wyjazdowy sparing z Get Well Toruń. Później jeszcze ekipę Mariusza Staszewskiego czekać będą treningowe starcia z Polonią Piła. Z pewnością jednak Super Mecz będzie dla ostrowian najważniejszy spośród wszystkich spotkań kontrolnych.

Wciąż trwa sprzedaż biletów na Super Mecz. Można je kupować online na stronie: bilety.speedwayevents.pl. Do jutra, do godziny 23:59, wejściówki można nabywać w przedsprzedaży, gdzie obowiązują niższe ceny (1 zł – dziecięcy, 15 zł – ulgowy, 20 zł – normalny, 20 zł – trybuna główna ulgowy, 40 zł – trybuna główna normalny). Od niedzieli nieznacznie wzrosną (1 zł – dziecięcy, 20 zł – ulgowy, 25 zł – normalny, 25 zł – trybuna główna ulgowy, 50 zł – trybuna główna normalny).

Sprzedażą stacjonarną zajmuje się TŻ Ostrovia. W klubie można zaopatrywać się w bilety od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00.

I jeszcze jedna ważna informacja. Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mogą wejść na mecz (trybuny na koronie stadionu) wraz z opiekunem za darmo. Warunkiem jest dokonanie zgłoszenia – osobiści lub mailowo (biuro@tzostrovia.pl) do klubu, do dnia 19-go marca.