Imprezy SpeedwayEvents.pl w 7 polskich miastach

Maksym Drabik i Maciej Janowski (nr 5). Fot. Jarosław Pabijan

Gdańsk, Grudziądz, Piła, Gniezno, Poznań, Łódź, Ostrów Wielkopolski – w tych siedmiu miastach zagoszczą imprezy, sygnowane marką SpeedwayEvents.pl, których będziemy współorganizatorami w 2019 roku.

– Na razie uchylamy rąbka tajemnicy. Jednak wkrótce, krok po kroku, będziemy ogłaszać więcej szczegółów. Część umów mamy już podpisanych, część jest w trakcie finalizacji – mówi Maciej Polny, prezes KFSPORT, właściciela marki SpeedwayEvents.pl. – Pewne jest jedno. Kibice speedwaya nie będą mogli narzekać podczas naszych imprez na brak emocji. Tym bardziej, że znajdą się wśród nich zawody o cenione trofea. I nie zabraknie żużlowców z czołówki polskiej i światowej – dodał.

SpeedwayEvents.pl będzie w 2019 roku współorganizatorem 10 imprez żużlowych. Zagościmy na siedmiu torach, w tym aż czterech z Wielkopolski – w Gnieźnie, Pile, Poznaniu i Ostrowie. Ponadto nasze imprezy odbędą się w Gdańsku, Grudziądzu i Łodzi.

– Być może kalendarz będzie rozszerzony o jeszcze jedne zawody, których formuła byłaby dla kibiców bardzo atrakcyjna. Rozmowy trwają – zakończył Polny.