Informacje organizacyjne dla kibiców – Texom European U19 Pairs Speedway Championship 

Dla kibiców, wybierających się na zawody do Piły przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że Texom European U19 Pairs Speedway Championship rozpoczną się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 16.00 na stadionie Asta Arena w Pile.

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 15.00. Parkingi dla kibiców dostępne są w okolicach stadionu.

Sprzedaż biletów:

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby)

– na stadionie w dniu zawodów kasy będą otwarte w godzinach 14.00-17.30

Sprzedaż programów:

W dniu zawodów na stoiskach z gadżetami – przy pawilonach kasowych (za bramą wejściową) oraz w kasach stadionu od godz. 14:00. Cena programu – 15 zł.

Ceny biletów 

TRYBUNA GŁÓWNA (miejsca numerowane)

NORMALNE – 60 zł

ULGOWE – 45 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny, pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna

TRYBUNA START (sektor I, miejsca numerowane)

NORMALNE – 50 zł

ULGOWE – 35 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny, pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna

Pozostałe Sektory

NORMALNY – 25 zł

ULGOWY – 15 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny.

Obowiązuje zakaz wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych na stadion.

Lista startowa

UKRAINA (menedżer Sergiy Golovnia)

1. Roman Kapustin

2. Volodymyr Zlaman

POLSKA (menedżer Rafał Dobrucki) 

3. Paweł Trześniewski

4. Bartosz Bańbor

16. Wiktor Przyjemski

NIEMCY (menedżer Tim Scheunemann)

5. Patrick Hyjek

6. Ben Iken

17. Mario Häusl

CZECHY (menedżer Zdenek Schneiderwind) 

7. Jaroslav Vaníček

8. Jan Jeniček

18. Matouš Kamenik

SZWECJA (menedżer Alexander Edberg) 

9. Rasmus Karlsson

10. Anton Jansson

19. Sammy Van Dyck

WIELKA BRYTANIA (menedżer Neil Vatcher) 

11. Ashton Boughen

12. Luke Harrison

20. Freddy Hodder

DANIA (menedżer Hans Andersen)

13. William Drejer

14. Villads Nagel

21. Bastian Pedersen

Media:

Punkt obsługi mediów usytuowany będzie w recepcji Media przy stoisku z gadżetami, czynny w godzinach 14:10 – 16:30. Osoby posiadające akredytację dziennikarską mogą przebywać w parku maszyn od 14:15 do 15:00 oraz po zakończeniu zawodów – od momentu zwolnienia parku maszyn przez sędziego. Miejsca siedzące dla dziennikarzy znajdują się w oznaczonym sektorze C, na Trybunie Głównej.

Fotoreporterzy podczas zawodów mogą przebywać na koronie stadionu (warunek posiadania kamizelki i identyfikatora) oraz na płycie boiska (jednorazowo 2 osoby – rotacyjnie). Za pracę fotoreporterów podczas turnieju będzie odpowiadał Jarosław Pabijan, który o 15.15 przeprowadzi odprawę w pasie bezpieczeństwa, przy parku maszyn.

Sędzią zawodów będzie Piotr Lis. Prezentacja zawodników od 15.45. Start do pierwszego wyścigu o 16.00.

 

Translate »