Znamy numery porządkowe na CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno

Już 30 lipca czołówka polskiego żużla wróci do rywalizacji o miano Indywidualnego Mistrza Polski. Trzecia i jednocześnie ostatnia odsłona walki o medale tego dnia o godzinie 19.00  odbędzie się na stadionie w Krośnie. Podczas środowego “Kolegium Żużlowego” na antenie CANAL+, rozlosowano numery porządkowe na ten turniej.

CANAL+ online Indywidualne Mistrzostwa Polski wracają do Krosna po rocznej przerwie. W poprzednim roku w Mieście Szkła odbyła się druga odsłona rywalizacji. Najlepszy był wtedy Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a trzecie Grzegorz Zengota. Kibice zgromadzeni na stadionie przy Legionów byli świadkami bardzo ciekawego ścigania.

To już druga edycja CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski, kiedy stali uczestnicy wybierają własne numery startowe na plastrony. Wyjątkiem są zawodnicy z dzikimi kartami. Oni zawsze rywalizują z numerem “16”. Na zawody w Krośnie miejsce to otrzymał Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra), który podobnie został wyróżniony podczas Finału 2 w Pile.

Przed każdymi zawodami zaplanowano losowanie numerów porządkowych, które mają wpływ na układ wyścigów i pól startowych poszczególnych zawodników. W środowy wieczór, w programie “Kolegium Żużlowe” na antenie CANAL+, rozlosowano je na turniej w Krośnie.

Poniżej przedstawiamy pełną listę żużlowców, którzy walczą o tytuł CANAL+ Online IMP w sezonie 2023 oraz ich indywidualne numery startowe, a także porządkowe na finał w Krośnie.

Lista startowa Canal+ Online IMP – Finał 3 – Krosno:

 1. Patryk Dudek (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #692
 2. Adrian Gała (InvestHousePlus PSŻ Poznań ) #32
 3. Wiktor Lampart (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #47
 4. Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra) #16
 5. Oskar Fajfer (Ebut.pl Stal Gorzów) #161
 6. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno) #108
 7. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) #333
 8. Wiktor Jasiński (Ebut.pl Stl Gorzów) #299
 9. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin) #33
 10. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin) #95
 11. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) #777
 12. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)  #223
 13. Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)  #415
 14. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) #277
 15. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) #71
 16. Szymon Woźniak (Ebut.pl Stal Gorzów) #48

REZERWOWI

R1 Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) #505
R2 Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin)  #842

OCZEKUJĄCY

Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa) #515
Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) #29
Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) #302
Hubert Łęgowik (Start Gniezno) #27

Rodzaje i ceny biletów

Bilety VIP

Normalny 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w strefie VIP na tarasie budynku klubowego)

Ulgowy 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w strefie VIP na tarasie budynku klubowego)

Trybuna Kryta (jeden rodzaj biletu): 80 zł

Trybuna Pierwszy Wiraż (jeden rodzaj biletu) 60 zł

Trybuna Odkryta (jeden rodzaj biletu): 60 zł

Trybuna Krzesełka Drugi Wiraż lub miejsca stojące:

Normalne: 50 zł

Ulgowe (osoby od 7 do 18 roku życia, emeryci i renciści): 40 zł

Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2017 i młodsze) – wstęp wolny pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach pełnoletniego opiekuna lub miejsca stojącego.

Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W przyszłym tygodniu klub Wilki Krosno będzie prowadził sprzedaż stacjonarną w swojej siedzibie. W dniu zawodów, od godziny 15.30, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Bilety dla osób niepełnosprawnych

Organizatorzy przygotowali pulę 7 bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych i ich opiekunów (stadion w Krośnie nie posiada większej ilości miejsc dla kibiców niepełnosprawnych). Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 20 lipca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Krosno”. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Translate »