Rozpoczął się proces akredytacyjny na CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno

Uwaga dziennikarze i fotoreporterzy! Informujemy o rozpoczęciu procesu akredytacyjnego na CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno. Można to zrobić TUTAJ za pośrednictwem serwisu Accredito.com. Zawody w Krośnie rozpoczną się 30 lipca o godzinie 19.00. 

O zwycięstwo w turnieju powalczą najlepsi polscy zawodnicy. Podczas ostatnich dwóch turniejów CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski triumfował Bartosz Zmarzlik. Dwukrotnie drugi był Maciej Janowski i to on uplasował się za zawodnikiem Platinum Motoru Lublin. Po zawodach z Pile na trzecie miejsce awansował Patryk Dudek.

Historia

Krosno po raz drugi będzie gościć czołówkę polskiego żużla. Przed rokiem przy Legionów odbywał się drugi etap rywalizacji. W tegorocznej edycji kibice zgromadzeni na trybunach będą świadkami dekoracji nowego Indywidualnego Mistrza Polski.

Rozpoczął się właśnie proces akredytacyjny dla dziennikarzy na te zawody, a wnioski akredytacyjne będą przyjmowane do 26 lipca włącznie. Przypominamy, że wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem systemu Accredito.

Bezpośredni link do procesu znajduje się TUTAJ

Translate »