Informacje organizacyjne przed CANAL+ online IMP – Finał 2 – Piła

Dla kibiców, wybierających się na zawody do Piły przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że CANAL+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał 2 z udziałem najlepszych polskich zawodników rozpocznie się 16 lipca o godzinie 15.30 na stadionie przy ul.Bydgoskiej 76. 

Sesja autografowa

O godzinie 13:40 rozpocznie się piętnastominutowa sesja autografowa z udziałem 5 zawodników. Wezmą w niej udział Jarosław Hampel, Adrian Gała, Wiktor Jasiński, Janusz Kołodziej i Kacper Woryna. Serdecznie zapraszamy. 

Stadion

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 13:30. Dopuszczalne będzie wniesienie oryginalnie zakręconego (nieotwartego) napoju bezalkoholowego w butelce plastikowej o pojemności do 0,5 litra.

Atrakcje

– dla najmłodszych kibiców przygotowaliśmy strefę z animacjami. Stoisko będzie w pobliżu wieżyczki sędziowskiej.
Atrakcje dla nieco starszych przygotuje Wojskowe Centrum Rekrutacji. 12. batalion Wojsk Obrony Terytorialnej przyjedzie zrobić  pokaz z przysposobienia obronnego. Dla widzów znajdzie się również stoisko CANAL+.

Sprzedaż biletów i programów

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby). Programy zawodów, będą sprzedawane w kasie i na stoiskach w cenie 25 złotych. 

– na stadionie w dniu zawodów kasy będą otwarte od godziny 12.30

 

Translate »