CANAL+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów bez Adriana Gały. Jego miejsce zajmie Mateusz Cierniak

Ostatni weekend dostarczył nam wielu żużlowych emocji i niestety również kilku groźnych upadków. W jednym z nich, podczas meczu pierwszoligowego pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk a InvestHousePlus PSŻ Poznań, ucierpiał Adrian Gała, którego zabraknie podczas czwartkowych zawodów CANAL+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów. Jego miejsce zajmie rezerwowy – Mateusz Cierniak.

Podczas wspomnianego meczu zawodnik poznańskiej drużyny upadał dwukrotnie: w biegu 4. i 8. Ten drugi karambol był już na tyle groźny, że Adrian Gała tor upuścił w karetce. Najbardziej ucierpiało jego kolano. Nie wiemy jeszcze, ile potrwa przerwa żużlowca w startach.

Zgodnie z regulaminem jego miejsce w stawce uczestników rzeszowskich zawodów zajmie Mateusz Cierniak, który po CANAL+ online IMP Texom Challenge był rezerwowym. Wcześniej identyczna sytuacja nastąpiła z Wiktorem Przyjemskim, który zastąpił Dominika Kuberę, wciąż leczącego kontuzję, odniesioną podczas kwalifikacji do Speedway Grand Prix w Warszawie.

W niedzielnym meczu w Lesznie na tor upadł Janusz Kołodziej. Kapitan miejscowej Unii nie był w stanie kontynuować zawodów, ale w poniedziałek klub poinformował, że skończyło bez złamań. Janusza kibice zobaczą zatem podczas czwartkowej rywalizacji w Rzeszowie.

Do zmian dojdzie na miejscach rezerwowych. Zwolnienie lekarskie przysłał Jakub Miśkowiak, kontuzję wciąż leczy Grzegorz Zengota, więc zgodnie z regulaminem, te miejsca zajmą kolejni zawodnicy oczekujący: Bartłomiej Kowalski i Hubert Łęgowik.

Lista startowa CANAL+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów 

1. Marcin Nowak #16
2. Wiktor Przyjemski #505
3. Janusz Kołodziej #333
4. Maciej Janowski #71
5. Piotr Pawlicki #777
6. Mateusz Cierniak #842
7. Jarosław Hampel #33
8. Wiktor Jasiński #299
9. Szymon Woźniak #48
10. Wiktor Lampart #47
11. Oskar Fajfer #161
12. Patryk Dudek #692
13. Mateusz Świdnicki #108
14. Kacper Woryna #223
15. Bartosz Zmarzlik #95
16. Krzysztof Buczkowski #277

REZERWOWI

R1. Bartłomiej Kowalski #302
R2. Hubert Łęgowik #27

Bilety

Trwa sprzedaż biletów online na Finał 1 CANAL+ online IMP w Rzeszowie. Można je kupować na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl oraz w serwsie ebilet.pl.

Rodzaje i ceny biletów

VIP GOLD

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

VIP SILVER

Normalny – 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi (piwo, wino) i niealkoholowymi, bufet ciepły, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Ulgowy – 150 zł – dzieci i młodzież do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Bilet Trybuna Główna (na linii start-meta)

Normalny – 70 zł

Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Wschodnia

Normalny – 50 zł
Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)
Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Zachodnia

Normalny – 50 zł

Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 15.00, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

 

Translate »