Marcin Nowak z dziką kartą na CANAL+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów

Wszystko jest już jasne. Decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego dziką kartę na CANAL+ online – Finał 1 – Rzeszów otrzymał zawodnik Texom Stali – Marcin Nowak. Tym samym znamy już wszystkich zawodników, którzy wystąpią w zaplanowanym na 8 czerwca turnieju. Początek rywalizacji o 19.00.

Dzika karta

Marcin Nowak to zawodnik ze sporym już doświadczeniem. Obecnie może pochwalić się 7. średnią w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej i jest bardzo mocnym punktem w drużynie prowadzonej przez Pawła Piskorza. W tym sezonie miał już możliwość rywalizacji z zawodnikami z PGE Ekstraligi podczas Texom Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drużyna z Rzeszowa spisała się wtedy bardzo przyzwoicie, zajmując 5. miejsce.

– Bardzo się cieszę, że będę miał możliwość występu w tak prestiżowych zawodach jak finał CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski i bardzo za to dziękuję. Żałuję, że turniej Texom IMP challenge w Grudziądzu nie ułożył się po mojej myśli i nie mogę wystąpić w całym cyklu, ale sam finał w Rzeszowie to i tak duże wyróżnienie. Jestem pewny, że tym razem publiczność na naszym stadionie także dopisze i będzie mocno dopingować, podobnie jak podczas niedawnych Mistrzostw Polski Par Klubowych, kiedy w parze z Jacobem Thorssellem zrobiliśmy naprawdę dobry wynik – komentuje Marcin Nowak.

Uczestnicy

Znamy już pełną obsadę zawodów. Prawo udziału w CANAL+ online IMP – Finał 1 – Rzeszów mają: Bartosz Zmarzlik (obrońca tytułu), Dominik Kubera, Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Patryk Dudek, Mateusz Świdnicki, Piotr Pawlicki, Szymon Woźniak, Adrian Gała, Oskar Fajfer, Wiktor Jasiński, Wiktor Lampart, Kacper Woryna, Krzysztof Buczkowski, Jarosław Hampel (stała dzika karta) i wspomniany Marcin Nowak, który pojedzie w tych zawodach z numerem 16 na plastronie i będzie jedynym przedstawicielem drugoligowego klubu podczas czerwcowego turnieju. Pozycje rezerwowych obsadzili z kolei Wiktor Przyjemski oraz Mateusz Cierniak. Z kolei zawodnicy oczekujący to Jakub Miśkowiak i Grzegorz Zengota.

Bilety

Trwa sprzedaż biletów online na Finał 1 CANAL+ online IMP w Rzeszowie. Można je kupować na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl oraz w serwsie ebilet.pl.

Rodzaje i ceny biletów

VIP GOLD

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

VIP SILVER

Normalny – 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi (piwo, wino) i niealkoholowymi, bufet ciepły, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Ulgowy – 150 zł – dzieci i młodzież do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Wschodniej w sektorach D0, E0 lub F0)

Bilet Trybuna Główna (na linii start-meta)

Normalny – 70 zł

Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Wschodnia

Normalny – 50 zł
Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)
Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Zachodnia

Normalny – 50 zł

Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 15.00, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 1 czerwca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Finał 1 Rzeszów”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Translate »