Znamy termin Meczu o Puchar Fundacji PZM. W Poznaniu widzimy się 1 maja

1 maja o 14.00 na torze w Poznaniu odbędzie się Mecz o Puchar Fundacji Polskiego Związku Motorowego. Zespół ebebe PSŻ Poznań zmierzy się w nim z drużyną Gwiazd 1 i 2 Ligi Żużlowej. Można znów kupować bilety online na ten mecz – zapraszamy na stronę bilety.speedwayevents.pl lub do serwisu ebilet.pl.

Zawody odbędą się wedle ligowej tabeli biegów, ale nie będą w nich konieczne do spełnienia wymogi regulaminowe, dotyczące obecności w składzie zawodników U-23, U-24 i juniorów. Ekipę gospodarzy poprowadzi jej trener Tomasz Bajerski, natomiast w zespole rywali pojadą żużlowcy z kilku klubów 1. i 2. ligi, a do boju poprowadzi ich trener reprezentacji Polski Rafał Dobrucki.

KUP BILET

Pierwotnie zawody miały się odbyć 2 kwietnia, ale wówczas ich przeprowadzenie uniemożliwił stan toru po opadach. Bilety kupione na pierwotny termin tego spotkania zachowują ważność.  

Mecz będzie miał element charytatywny. Siedem procent przychodu z biletów zostanie przekazany na rzecz Fundacji Polskiego Związku Motorowego, która powstała z myślą o niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych i sportowcom sportów motorowych. Fundacja pragnie też zapobiegać wypadkom drogowym poprzez propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i ograniczać skutki wypadków poprzez upowszechnianie wiedzy o zasadach udzielania pierwszej pomocy.

KUP BILET

Ceny biletów: 

VIP – 300 zł – w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Głównej, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 1 godziny przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna – 70 zł

Pozostałe Sektory

Normalne – 45 zł

Ulgowe – 30 zł – (dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej).

Dzieci do lat 7 włącznie – wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

KUP BILET

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 24 kwietnia – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet PSŻ Poznań”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Translate »