HN Nowak GmbH sponsorem tytularnym Wielkiego Finału Drużynowych Mistrzostw Europy

Sponsorem tytularnym Wielkiego Finału Drużynowych Mistrzostw Europy na żużlu została firma HN Nowak GmbH, producent odżywek i suplementów diety dla osób aktywnych i zawodowych sportowców. Walka o medale już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia, o godzinie 14.00 w niemieckim mieście Stralsund.

HN Nowak GmbH to znany producent napojów, odżywek i suplementów diety dla osób aktywnych i zawodowych sportowców. Firma ta od lat udziela się w żużlu. Jej właściciel to wielki kibic speedwaya. Tym razem jego firma wesprze European Team Speedway Championship Grand Final w niemieckim Stralsund.

Reprezentacje

O złoto Drużynowych Mistrzostw Europy będą rywalizować 4 reprezentacje: Wielka Brytania, Polska, Niemcy oraz Dania. Polacy awans do Grand Final zapewnili sobie wygrywając sobotnie zawody w Gdańsku. Duńczycy triumfowali za to w Pardubicach. Reprezentacja Wielkiej Brytanii to z kolei zespół, który awansował dzięki lepszemu dorobkowi punktowemu od Szwecji. Obie drużyny zajmowały w minioną sobotę drugie miejsca. Stawkę sobotnich zawodów uzupełniają gospodarze – Niemcy.

Bilety

Bilety na Wielki Finał dostępne będą wyłącznie przed zawodami w stadionowych kasach:

Bilet normalny – 45 €
Bilet ulgowy – 35 €

Translate »