Jest nowy termin Reall Finału Turnieju o Złoty Kask. Zawody w Opolu 6 maja

Poznaliśmy nową datę Reall Finału Turnieju o Złoty Kask – Memoriału Jerzego Szczakiela. Zawody odbędą się w sobotę 6 maja o godzinie 16.15. W internecie można już kupować bilety na to wydarzenie. Zapraszamy na stronę bilety.speedwayevents.pl oraz do serwisu ebilet.pl. Wejściówki zakupione na termin pierwotny imprezy zachowują ważność.

Początkowo zawody były zaplanowane na 10 kwietnia, ale z uwagi na brak możliwości wcześniejszego przetestowania toru, nie mogliśmy tego dnia oglądać najlepszych polskich żużlowców w akcji. 6 maja pogoda nie powinna przeszkodzić w rozegraniu tych prestiżowych zawodów. W stawce mamy piętnastu seniorów i trzech juniorów. Szesnastu zawodników reprezentuje kluby PGE Ekstraligi, dwóch 1. Ligi Żużlowej.

KUP BILET

Lista startowa Reall Finału Turnieju o Złoty Kask – Memoriału Jerzego Szczakiela

 1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
 2. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin)
 3. Maksym Drabik (Tauron Włókniarz Częstochowa)
 4. Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)
 5. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)
 6. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń)
 7. Szymon Woźniak (Ebut.pl Stal Gorzów)
 8. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
 9. Paweł Przedpełski (For Nature Solutions Apator Toruń)
 10. Piotr Pawlicki (Batard Sparta Wrocław)
 11. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
 12. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin)
 13. Krzysztof Kasprzak (Cellfast Wilki Krosno)
 14. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
 15. Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin)
 16. Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa)
 17. R1 Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra)
 18. R2 Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław)

Ubiegły rok

W ubiegłym roku zwycięstwo świętował Bartosz Zmarzlik zdobywając w Opolu komplet punktów. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk Dudek. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców, którzy od teraz mogą kupować ponownie bilety. Sprzedaż internetowa jest prowadzona na stronach: http://bilety.speedwayevents.pl oraz https://ebilet.pl. 

KUP BILET

Ceny biletów

VIP

 • 300 zł – w cenie wysokiej klasy catering (zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe oraz dania ciepłe i zimne, przekąski i desery), miejsce siedzące na Trybunie Głównej, program zawodów, miejsce parkingowe, zestaw upominków, wizyta w parku maszyn do godziny przed zawodami)

Trybuna Główna

 • 70 zł

Pozostałe sektory

 • 45 zł – normalny
 • 35 zł – ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat, emeryci i renciści)
 • dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 13.15, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach. Bramy stadionu zostaną otwarte o 14.45. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

KUP BILET

***

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 28 kwietnia – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet Złoty Kask 2023”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

 

 

Translate »