Reall Finał Turnieju o Złoty Kask przełożony! Będzie nowa data

Kapryśna pogoda i niskie temperatury doprowadziły po raz kolejny do zmian w żużlowym terminarzu. Tym razem niesprzyjająca aura krzyżuje plany związane z organizacją Reall Finału Turnieju o Złoty Kask – Memoriału Jerzego Szczakiela, pierwotnie zaplanowanego 10 kwietnia w Opolu. Zawody w tym terminie odwołano, wkrótce zostanie ogłoszona nowa data. Bilety zachowują ważność.

Prognozy pogody dla Opola nie są korzystne, bo przewidują w najbliższych dniach ujemne temperatury oraz opady deszczu i śniegu. Przy takiej pogodzie nie ma możliwości na przygotowanie bezpiecznego toru dla uczestników zawodów. Nie odbył się na nim w tym roku ani jeden trening czy mecz sparingowy. W związku z tym Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o odwołaniu poniedziałkowego turnieju. Jego nowa data jest w trakcie ustalania.

Bilety zachowują ważność, istnieje jednak także możliwość ich zwrotu. O szczegółach ich posiadacze zostaną powiadomieni drogą mailową przez serwis ebilet.pl. Można też wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy, dostępny TUTAJ.

Lista startowa Reall Finału Turnieju o Złoty Kask – Memoriału Jerzego Szczakiela

 1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
 2. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin)
 3. Maksym Drabik (Tauron Włókniarz Częstochowa)
 4. Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)
 5. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)
 6. Patryk Dudek (For Nature Solutions Apator Toruń)
 7. Szymon Woźniak (Ebut.pl Stal Gorzów)
 8. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
 9. Paweł Przedpełski (For Nature Solutions Apator Toruń)
 10. Piotr Pawlicki (Batard Sparta Wrocław)
 11. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
 12. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin)
 13. Krzysztof Kasprzak (Cellfast Wilki Krosno)
 14. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
 15. Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin)
 16. Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa)
 17. R1 Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra)
 18. R2 Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław)

Ubiegły rok

W ubiegłym roku zwycięstwo świętował Bartosz Zmarzlik zdobywając w Opolu komplet punktów. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk Dudek. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców, którzy wciąż mogą kupować bilety na to wydarzenie. Sprzedaż internetowa jest prowadzona na stronach: http://bilety.speedwayevents.pl oraz https://ebilet.pl. 

KUP BILET

Ceny biletów

VIP

 • 300 zł – w cenie wysokiej klasy catering (zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe oraz dania ciepłe i zimne, przekąski i desery), miejsce siedzące na Trybunie Głównej, program zawodów, miejsce parkingowe, zestaw upominków, wizyta w parku maszyn do godziny przed zawodami)

Trybuna Główna

 • 70 zł

Pozostałe sektory

 • 45 zł – normalny
 • 35 zł – ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat, emeryci i renciści)
 • dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach. Bramy stadionu zostaną otwarte o 12.30. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

 

Translate »