Poznaliśmy listę startową na Texom Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Znamy nazwiska wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w Texom Mistrzostwach Polski Par Klubowych w Rzeszowie. Zawody odbędą się 31 marca o godzinie 19. Na wydarzenie zapraszają Polski Związek Motorowy i Speedwayevents.pl. Bilety w sprzedaży online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. 

W zawodach wystartuje 7 drużyn. Tytułu mistrzowskiego będzie bronić Platinum Motor Lublin. Oprócz aktualnych mistrzów kraju udział w rywalizacji wezmą: Ebut.pl Stal Gorzów, Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa, For Nature Solutions Apator Toruń, Fogo Unia Leszno, Cellfast Wilki Krosno oraz gospodarze – Texom Stal Rzeszów.

Zgodnie z przepisami składy poszczególnych zespołów muszą być złożone z żużlowców, którzy w poprzednim sezonie ligowym uzyskali najwyższe średnie biegowe. Trenerzy drużyn uczestniczących w tegorocznych Texom MPPK podali już składy swoich ekip.

Lista startowa:

Texom Stal Rzeszów
1. Marcin NOWAK
2. Jacob THORSSELL
15. Rafał KARCZMARZ

Ebut.pl Stal Gorzów
3. Martin VACULIK
4. Szymon WOŹNIAK
16. Oskar FAJFER

Platinum Motor Lublin
5. Bartosz ZMARZLIK
6. Dominik KUBERA
17. Fredrik LINDGREN

Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa
7. Leon MADSEN
8. Kacper WORYNA
18. Jakub MIŚKOWIAK

Fogo Unia Leszno
9. Chris HOLDER
10. Janusz KOŁODZIEJ
19. Bartosz SMEKTAŁA

For Nature Sollutions Apator Toruń
11. Patryk DUDEK
12. Robert LAMBERT
20. Paweł PRZEDPEŁSKI

Cellfast Wilki Krosno
13. Krzysztof KASPRZAK
14. Jason DOYLE
21. Mateusz ŚWIDNICKI

Serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion przy ulicy Hetmańskiej 69 w Rzeszowie. Najlepsi zawodnicy świata to gwarancja dużych, sportowych emocji, na które czekaliśmy przez całą zimę. Medalistów poznamy po 21 wyścigach lub ewentualnych dodatkowych.

Bilety

Bilety można kupować kupować online na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Cennik

VIP

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub siedzące na Trybunie Wschodniej)

Bilet Trybuna Główna (Trybuna Zachodnia – sektor na linii start-meta)

Normalny – 60 zł

Ulgowy – 40 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2004-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

Bilet Trybuna Wschodnia

Normalny – 40 zł

Ulgowy – 30 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2004-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014  r. i młodszych)

Bilet Trybuna Zachodnia

Normalny – 40 zł

Ulgowy – 30 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2004-2013), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dziecięcy – 15 zł (dla dzieci urodzonych w 2014 r. i młodszych)

***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 16.00, bilety i programy będą dostępne także w stadionowych kasach. Bramy stadionu zostaną otwarte o 17.30. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 20 marca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet MPPK”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

 

 

 

Translate »