Lista startowa European Individual Ice Speedway Championship w Sanoku

Znamy już pełną listę startową tegorocznych European Individual Ice Speedway Championship. Te zawody zaplanowano na 25 i 26 lutego – oba turnieje o godzinie 14.00 – w Sanoku. Na zawody zapraszają FIM Europe, Polski Związek Motorowy i Speedwayevents.pl. Bilety w sprzedaży online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. 

Do zmagań o medale Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie przystąpią ostatecznie reprezentanci 9 krajów. Tytułu mistrzowskiego będzie bronił Austriak Harald Simon. Inni faworyci to z pewnością pozostali zeszłoroczni medaliści – Luca Bauer (Włochy) i Jimmy Olsen (Szwecja) czy niezwykle lubiani przez kibiców Austriak Franky Zorn czy Czech Lukas Hutla.

 

Oczywiście na liście startowej nie zabraknie Polaka. Będzie nim Michała Knappa, który na sanockim torze wystartuje z numerem 2 na plastronie. W stawce ponadto zobaczymy reprezentantów Szwecji, Czech, Niemiec, Finlandii, Holandii, Norwegii, Austrii i Włoch.

Lista startowa

1. Max Koivula (Finlandia)

2. Michał Knapp (Polska)

3. Benedikt Monn (Niemcy)

4. Luca Bauer (Włochy)

5. Lukas Hutla (Czechy)

6. Dennis Andersson (Szwecja)

7. Sebastian Reitsma (Holandia)

8. Jimmy Olsen (Szwecja)

9. Franz Zorn (Austria)

10.  Jo Saetre (Norwegia)

11. Tomi Norola (Finlandia)

12. Jan Klatovsky (Czechy)

13. Niek Schap (Holandia)

14. Jimmy Hornell (Szwecja)

15. Harald Simon (Austria)

16. Marc Geyer (Niemcy)

Rezerwowi

17. Andrej Divis (Czechy)

18. Markus Jell (Niemcy).

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na tor lodowy “Błonie”, stawka będzie bardzo wyrównana, co zwiastuje sporą dawkę emocji. Trwa sprzedaż biletów online na te atrakcyjne zawody. Można je kupować online na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Cennik

Pakiety dwudniowe

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)
599 zł – normalny
349 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna
99 zł – normalny
79 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:
79 zł – normalny
59 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Bilety na jeden dzień (sobota lub niedziela)

VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów)
349 zł – normalny
199 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia

Trybuna:
59 zł – normalny
49 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)

Korona Stadionu:
49 zł – normalny
39 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści)  

 ***

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

***

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 19 lutego – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet Ice Speedway”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. Uwaga – ilość miejsc jest ograniczona!

Translate »