LUCA BAUER CZYLI NIEMIECKI REPREZENTANT WŁOCH

Poznaliśmy nazwisko reprezentanta Włoch, który zaprezentuje się podczas European Individual Ice Speedway Championship. W Sanoku podczas dwóch dni (25 i 26 lutego o godz. 14.00) wystartuje urodzony w Niemczech Luca Bauer.

Ten zdolny zawodnik do walki o tytuł stanie jako wicemistrz Europy i jego cel będzie z pewnością tylko jeden – poprawić wynik z poprzedniego roku. Luca ma na swoim koncie również dwa brązowe medale europejskiego czempionatu, wywalczone w 2019 i 2021 roku. Do pełni szczęścia brakuje mu więc tylko złota, które uzupełniłoby jego bogatą kolekcję. Bauer junior jest jednym ze zdecydowanych faworytów do walki o najwyższy laur.

Do zmiany pokoleniowej doszło w 2019 roku, kiedy to karierę na torze w Inzell zakończył jego ojciec Gunther Bauer. To jedna z największych legend ice speedwaya i najlepszy niemiecki zawodnik w historii. Luca stoi na najlepszej drodze do tego, by to zmienić i wyprzedzić ojca w osiągnięciach sportowych.

Bilety na European Individual Ice Speedway Championship dostępne są w serwisie ebilet.pl oraz na stronie bilety.speedwayevents.pl/

Przypomnijmy, że wcześniej swoich zawodników zgłosiły federacje Austrii (Harald Simon, Franz Zorn), Holandii (Niek Schaap, Sebastian Reitsma), Norwegii (Jo Saetre) oraz Czech (Jan Klatovsky i Lukas Hutla). Zawody na torze “Błonie” zaplanowano 25 i 26 lutego (zarówno w sobotę jak i niedzielę o 14.00). Wejściówki są do nabycia online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Translate »