Poznaliśmy stałe numery startowe finalistów cyklu Canal+ Online IMP  

Rywalizacja o medale Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu od tego roku toczyć się będzie w nowej formule. Sponsorem tytularnym imprezy został Canal+ Online, a najlepszych żużlowców w kraju wyłoni cykl trzech turniejów finałowych. Pierwszy z nich już 9 lipca o godzinie 19.00 w Grudziądzu. Zawodnicy będą jeździć ze stałymi numerami startowymi.

Znamy też daty kolejnych zawodów cyklu Canal+ Online IMP. Zawodnicy, którzy wywalczyli do niego awans, spotkają się jeszcze 15 sierpnia i 5 września. Miejsca finałów 2 oraz 3 zostaną podane w osobnych komunikatach. Identycznie będzie z informacją, dotyczącą sposobu dystrybucji oraz cen biletów.

Sezon 2022 będzie wyjątkowy, jeśli chodzi o wyłanianie Indywidualnego Mistrza Polski na żużlu. Wprowadzonych zostanie szereg nowości, które mają za zadanie uatrakcyjnić rywalizację o tytuł najlepszego zawodnika naszego kraju. Jedną z nich są indywidualne numery startowe.

Każdy ze stałych uczestników cyklu Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski dostał możliwość wyboru własnego numeru startowego, który będzie widniał na jego plastronie. Inaczej będzie w przypadku zawodników, którzy otrzymają tzw. dzikie karty. Oni zawsze będą mieli „szesnastkę” na plecach. Przed każdym turniejem odbędzie się także losowanie numerów porządkowych, co umożliwi obsadę poszczególnych wyścigów oraz przypisanie odpowiednich pól startowych.

Poniżej przedstawiamy pełną listę żużlowców, którzy powalczą o tytuł Canal+ Online IMP w sezonie 2022 oraz ich indywidualne numery startowe.

Stali uczestnicy cyklu Canal+ Online IMP

Patryk Dudek – 692

Jarosław Hampel – 33

Jakub Jamróg – 31

Maciej Janowski – 71

Krzysztof Kasprzak – 187

Janusz Kołodziej – 333

Dominik Kubera – 415

Jakub Miśkowiak – 515

Tobiasz Musielak – 100

Przemysław Pawlicki – 59

Paweł Przedpełski – 323

Bartosz Smektała – 115

Kacper Woryna – 223

Grzegorz Zengota – 29

Bartosz Zmarzlik – 95

Dzika karta – 16

Rezerwowi cyklu Canal+ Online IMP

R1 Mateusz Cierniak – 842

R2 Krzysztof Buczkowski – 277

 

Translate »