Informacje organizacyjne dla kibiców przed Enea European Team Speedway Championship

Dla kibiców, wybierających się na zawody do Poznania przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że Enea European Team Speedway Championship z udziałem reprezentacji Danii, Szwecji, Polski i Wielkiej Brytanii rozpocznie się 15 maja o godzinie 14.00 na stadionie Golęcin przy ul. Warmińskiej 1.

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 12.30. Dopuszczalne będzie wniesienie oryginalnie zakręconego (nieotwartego) napoju bezalkoholowego w butelce plastikowej o pojemności do 0,5 litra.

Parkingi obok stadionu – obowiązują wjazdówki VIP.

Sprzedaż biletów:

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby)

– na stadionie w dniu zawodów kasy będą otwarte w godzinach 11.00-15.00. W sprzedaży będą tam też programy w cenie 20 zł.

Sprzedaż programów:

W dniu zawodów na stoiskach z gadżetami – na koronie obiektu oraz w kasach stadionu od godz. 11:00.

Cennik

Bilety VIP 

Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce siedzące na trybunie głównej)

Ulgowy – 300 zł – dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce siedzące na trybunie głównej)

Bilet Trybuna Główna 

120 zł (w cenie miejsce parkingowe oraz miejsce siedzące na trybunie głównej)

Pozostałe Sektory

Normalne – 70 zł 

Ulgowe – 50 zł – dzieci i młodzież w wieku 8-17 lat, emeryci oraz renciści

Dzieci do lat 7 (rocznikowo) – bezpłatnie – wejście na stadion z pełnoletnim opiekunem. Dziecko zajmuje miejsce na kolanach opiekuna.

Na stadionie obowiązuje zakaz wnoszenia przedmiotów niebezpiecznych

Media:

Punkt obsługi mediów usytuowany będzie w recepcji, znajdującej się tuż za wejściem nr 4 Media, czynny w godz. 12:00 – 14:30. Media zajmują miejsca w oznaczonym sektorze Media, na prostej startowej (na wysokości wyjścia z drugiego łuku). Fotoreporterzy pracują wedle standardowych zasad obowiązujących na zawodach żużlowych.

Lista startowa Enea European Team Speedway Championship

DANIA
1. Leon Madsen
2. Patrick Hansen
3. Anders Thomsen
4. Mikkel Michelsen
17. Frederik Jakobsen

SZWECJA
5. Jacob Thorssell
6. Fredrik Lindgren
7. Filip Hjelmland
8. Oliver Berntzon
18. Kim Nilsson

POLSKA
9. Patryk Dudek
10. Maciej Janowski
11. Janusz Kołodziej
12. Bartosz Zmarzlik
19. Kacper Woryna

WIELKA BRYTANIA
13. Robert Lambert
14. Dan Bewley
15. Adam Ellis
16. Chris Harris
20. Tom Brennan

Sędzią zawodów będzie Aleksander Latosiński (Ukraina). Prezentacja zawodników od 13.40. Start do pierwszego wyścigu o 14.00.

Translate »