HN Nowak GmbH sponsorem tytularnym Mistrzostw Polski Par Klubowych

Firma HN Nowak GmbH z Lubeki, znany producent napojów, odżywek i suplementów diety dla osób aktywnych i zawodowych sportowców, została sponsorem tytularnym Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody te odbędą się 5 sierpnia na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego przy ul. Zawodników w Gdańsku.

Firma HN Nowak GmbH od wielu lat jest związana z żużlem. Jej właściciel, Piotr Nowak, wychował się w Bydgoszczy i przy Sportowej 2 zainteresował się speedwayem. Po osiągnięciu sukcesów w biznesie, postanowił wspomagać ten sport finansowo. Przez lata firma obejmowała sponsoringiem zarówno kluby jak również indywidualnie wybranych zawodników. Głównie z Polski i Niemiec, gdzie HN Nowak GmbH ma swoją siedzibę w Lubece.

Mistrzostwa Polski Par Klubowych rozgrywane są w naszym kraju od 1974 roku. Tytułu bronić będzie Fogo Unia Leszno, która przed rokiem triumfowała w Bydgoszczy. Rywalami “Byków” będą RM Solar Falubaz Zielona Góra, PGG ROW Rybnik, Betard Sparta Wrocław, Eltrox Włókniarz Częstochowa, Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz Cash Broker Stal Gorzów. Walka o medale rozstrzygnie się po rozegraniu 21. wyścigów i ewentualnie biegów dodatkowych.

Główna Komisja Sportu Żużlowego ustaliła już numery startowe:

1,2,15 – RM Solar Falubaz Zielona Góra

3,4,16 – PGG ROW Rybnik

5,6,17 – Betard Sparta Wrocław

7,8,18 – Eltrox Włókniarz Częstochowa

9,10,19 – Fogo Unia Leszno

11,12,20 – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

13,14,21 – Cash Broker Stal Gorzów

Bilety na te atrakcyjnie zapowiadające się zawody są do nabycia na stronie bilety.speedwayevents.pl i są dostępne jedynie online. Wejściówki, kupione na pierwotny termin imprezy (20 lipca) zachowują ważność. Istnieje jednak także możliwość ich zwrotu. W tym celu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: zwroty@speedwayevents.pl.

W trakcie zawodów obowiązuje limitowana liczba miejsc – zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów – oraz wytyczne sanitarne dotyczące strefy trybun dla zawodów z udziałem publiczności zgodnie z załącznikiem nr 1 do Regulaminu Sanitarnego PZM. Posiadacz biletu zobowiązany jest m.in. posiadać maseczkę ochronną i zdezynfekować ręce przy wejściu na stadion.

Cennik przedstawia się następująco:

Bilet dziecięcy korona stadionu – 5 zł (obowiązuje dla dzieci do 7 lat)

Bilet dziecięcy trybuna główna – 10 zł (obowiązuje dla dzieci do 7 lat)

Bilet ulgowy korona stadionu – 15 zł (dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat oraz emerytów i rencistów)

Bilet normalny korona stadionu – 30 zł

Bilet Trybuna Głowna – 50 zł

Patronat honorowy nad zawodami objął europoseł Ryszard Czarnecki.