Ruszył proces akredytacyjny na Zooleszcz Super Mecz i Mecz Północ vs Południe

Uwaga dziennikarze i fotoreporterzy! SpeedwayEvents.pl informuje o rozpoczęciu procesu akredytacyjnego na Zooleszcz Super Mecz i Mecz Północ vs Południe. Zooleszcz Super Mecz odbędzie się 28 marca w Bydgoszczy, natomiast Mecz Północ vs Południe 29 marca w Gdańsku. Wnioski o akredytacje można składać do 22 marca włącznie.

Ubiegający się o przyznanie akredytacji jest zobowiązany wypełnić formularz znajdujący się na stronie SpeedwayEvents.p w zakładce Media. Wniosek o wydanie akredytacji należy złożyć w terminie do 22.03.2020. Wszystkie wnioski napływające po upływie tej daty nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że stałe akredytacje klubowe, zarówno klubu Abramczyk Polonia Bydgoszcz (dotyczy Zooleszcz Super Meczu), jak i klubu Zdunek Wybrzeże Gdańsk (dotyczy Meczu Północ vs Południe), nie będą obowiązywały.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem przyznawania akredytacji

–> Regulamin-przyznawania-akredytacji-dla-prasy

Decyzja odnośnie akredytacji zostanie wysłana na adres e-mail osoby/redakcji/portalu, która ubiega się o przyznanie akredytacji w terminie od 24.03 do 25.03.2020 roku.

Kibicom przypominamy, że wejściówki na imprezę można kupować online na stronie internetowej: http://bilety.speedwayevents.pl.