Zooleszcz sponsorem tytularnym Super Meczu w Bydgoszczy

Znana z zamiłowania do żużla firma Zooleszcz została sponsorem tytularnym Super Meczu, w którym beniaminek 1. Ligi Abramczyk Polonia Bydgoszcz zmierzy się z Drużynowym Mistrzem Polski – Fogo Unią Leszno. To duże sportowe wydarzenie, zaplanowane w sobotę, 28 marca o godzinie 18.00 na stadionie przy ul. Sportowej 2, będzie nosiło nazwę Zooleszcz Super Mecz.

Firma Zooleszcz w zeszłym roku była sponsorem tytularnym bydgoskiej drużyny. I między innymi jej zaangażowanie w pomoc klubowi sprawiło, że gród nad Brdą znów powoli staje się silnym ośrodkiem czarnego sportu.

– To świetna sprawa, że po długiej przerwie żużel w Bydgoszczy wraca na właściwe tory. Drużyna rozpocznie sezon od dużego wyzwania, bo przyjdzie jej zmierzyć się z najlepszym zespołem najlepszej żużlowej ligi świata – zaznacza Zbigniew Leszczyński, właściciel firmy Zooleszcz, która w ubiegłym roku była sponsorem tytularnym Polonii Bydgoszcz. – Super Mecz to dobra okazja aby pożegnać się z z tą nazwą, a tym samy wziąć udział w tak interesująco zapowiadającym się wydarzeniu – dodaje Leszczyński, który zadeklarował już dalszą współpracę z bydgoskim klubem.

Warto nadmienić, że ta lokalna firma jest od kilku lat znana w Bydgoszczy także jako główny sponsor klubu tenisa stołowego – Gwiazdy. Leszczyński uratował drużynę przed likwidacją, żeby następnie zrobić z niej jedną z najlepszych w Polsce.

Zooleszcz to firma rodzinna istniejąca od ponad 100 lat. Od początku działalności zajmowała się produkcją akcesoriów dla zwierząt. W ubiegłym stuleciu podstawowymi artykułami były produkowane przez firmę uprzęże, uzdy i puszorki dla koni. Z biegiem lat i wraz z postępem technologicznym rynek ww. artykułów zmieniał się i w latach 60. wprowadzili do oferty produkty dla zwierząt domowych. Firma Zooleszcz była jedną z pierwszych firm, która wprowadziła do swojej oferty masową produkcję i sprzedaż smyczy oraz obroży dla psów i innych zwierząt domowych. I tak jest do dzisiaj.

Więcej o sponsorze tytularnym Super Meczu można znaleźć TUTAJ

Bilety na Super Mecz – bilety.speedwayevents.pl