Kibice niepełnosprawni otrzymają bezpłatne wejściówki na Lotos MPPK w Bydgoszczy

Uwaga kibice niepełnosprawni! Tradycyjnie przy okazji współorganizowanych przez nas zawodów przygotowaliśmy pulę bezpłatnych biletów dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz ich opiekunów. Tym razem zapraszamy do Bydgoszczy, gdzie 11 maja o 14.45 rozpoczną się Lotos Mistrzostwa Polski Par Klubowych.

foto. JAREK PABIJAN

Chętnych prosimy o zgłoszenia – do 10 maja – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości “Bilety Bydgoszcz”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie drogą mailową kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bilety zostaną wysłane drogą elektroniczną. Będzie można je też odebrać osobiście w dniu imprezy, na stanowisku VIP/Media, umiejscowionym tuż za bramą główną obiektu przy Sportowej 2 w Bydgoszczy.

Lista startowa finału Lotos MPPK

Obecnie kibice niepełnosprawni mogą zajmować miejsca na koronie stadionu, na 2. wirażu (sektor B). Żeby się tam dostać się, trzeba wejść na stadion głównym wejściem od ulicy Sportowej, a następnie kierować się na lewo, drogą znajdującą się pod wałem trybun, do bramy nr 18. Stamtąd, po przejściu kontroli służb ochrony, można wjechać na koronę stadionu specjalnym podjazdem i zająć dowolne miejsca przy barierkach otaczających miejsca siedzące.