Żużlowcy odmówili jazdy w finale Złotego Kasku. Zawody odwołane. Zwrot za bilety

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas zaplanowanego na sobotę, 20 kwietnia, finału turnieju o Złoty Kask. Zawodnicy odmówili jazdy na pilskim torze, mając zastrzeżenia do jego stanu. Mimo odmiennego stanowiska sędziego i komisarza toru. Cała szesnastka żużlowców plus rezerwowy odmówiła startu w zawodach, które w tej sytuacji musiały zostać odwołane. Nowy termin nie jest jeszcze znany. Za zaistniałą sytuację możemy jedynie przeprosić wszystkich kibiców. 

Pieniądze za bilety zakupione w kasach były zwracane kibicom na miejscu. Jeżeli ktoś nie zdążył zwrócić wejściówki do kasy, w przyszłym tygodniu będzie to mógł zrobić w siedzibie klubu Polonia Piła przy ul. Bydgoskiej 1.
Z kolei po pieniądze z tytułu biletów kupionych w sklepie My-Smart-Shop, mieszczącym się w Galerii Handlowej Tesco przy ul. Bydgoskiej w Pile, należy zgłaszać się właśnie tam. Również w przyszłym tygodniu.
Kibice, którzy kupili bilety na finał Złotego Kasku podczas meczu ligowego Polonii Piła z Kolejarzem Rawicz na naszym stanowisku na stadionie, proszeni są o zgłoszenia pod adresem e-mail: events@speedwayevents.pl.
W przypadku wejściówek nabytych przez internet, zwrot zostanie dokonany drogą elektroniczną – na konta lub karty, w zależności od wybranego sposobu płatności.