Przedstawiamy kolejnych zawodników Turnieju z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego

W Lany Poniedziałek o godzinie 15 w Poznaniu, na stadionie w Lasku Golęcińskim, odbędzie się Turniej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Poznaliśmy już pierwszych czterech zawodników, pora na odsłonę kolejnych nazwisk.

Na liście startowej nie zabraknie zawodników z Nice 1. LŻ. Swój udział w turnieju potwierdził Daniel Kaczmarek, zawodnik Azoty Unii Tarnów. Jako junior w sezonie 2018 reprezentował barwy Get Well Toruń jeżdżąc w najwyższej klasie rozgrywkowej PGE Ekstralidze. W roku 2019 w roli seniora postanowił zadebiutować w pierwszoligowym zespole.

Kolejny na liście to Kacper Gomólski. Ten rodowity gnieźnianin rok 2018 spędził w Falubazie Zielona Góra. Po zdecydowanie słabszym sezonie postanowił wrócić do Zdunek Wybrzeża Gdańsk, gdzie jeździł już w 2017 roku.

Na liście turnieju zobaczymy też rosyjskiego zawodnika Andrieja Kudriaszowa, który w lidze polskiej startuje od 2010 roku. Obecnie Kudriaszow reprezentuje barwy Car Gwarant Startu Gniezno, gdzie trafił wypożyczony z ekstraligowego forBET Włókniarza Częstochowy.

W turnieju wystąpi jeszcze jeden Rosjanin Renat Gafurow, który w roku 2018 przyczynił się do awansu TŻ Ostrovii Ostrów do Nice 1. LŻ. 37-latek pozostał w Ostrowie Wielkopolskim i wraz z drużyną będzie walczył o kolejne wysokie cele.

Przypominamy, że bilety są już dostępne na http://bilety.speedwayevents.pl