Bezpłatny wstęp na nasze imprezy dla kibiców niepełnosprawnych!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na nasze imprezy wszystkich kibiców niepełnosprawnych. Wstęp na zawody, sygnowane marką SpeedwayEvents.pl, dla osób z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa), wraz z opiekunem, jest darmowy.

foto. JAREK PABIJAN

W przypadku Super Meczu w Ostrowie Wielkopolskim, w którym Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów podejmie Fogo Unię Leszno (23 marca o 15.00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wlkp.), zgłoszenia od kibiców niepełnosprawnych przyjmuje – do 19 marca włącznie – miejscowy klub.

Zapraszamy na Super Mecz

Zgłaszać się można osobiście lub mailowo pod adresem – biuro@tzostrovia.pl. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki jest okazanie lub wysłanie drogą mailową kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Wydawanie biletów – zarówno osobiście jak i drogą elektroniczną – nastąpi 20 i 21 marca. Wejściówki będą obowiązywały na koronę stadionu.

Składy drużyn Północy i Południa

W przypadku meczu Północ vs Południe (24 marca o 14.45 w Łodzi) zgłaszać się można jedynie drogą elektroniczną pod adresem: events@speedwayevents.pl. Proszę wpisać w temacie wiadomości wpisać słowo “Bilety”.

Tutaj także prosimy o przesłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Termin upływa 21 marca. Wydawanie biletów – również mailowo – dzień później. Dla kibiców niepełnosprawnych zostaną udostępnione specjalnie dla nich przeznaczone miejsca na Moto Arenie Łódź.